Skocz do zawartości

Zakupy wędkarskie w Chinach online


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, Grendziu napisał:

A czy Ty wiesz, że na pozycję nr 4 obrandowaną firmą... swego czasu łowiłem najwięcej szczupaków :P

Proszę cię... najwięcej oznacza, że złowiłeś dwa 40-taki z trzech, które złowiłeś łącznie do tej pory, bo ten trzeci był na metodę :grin-min:

Mam gdzieś te zdechlaki, na wodę stojącą się nie nadają. Bardzo marna praca lub jej praktyczny brak, no chyba że kręcisz w tempie boleniowym, co też by mnie nie zdziwiło, bo ty taki trochę Bolek jesteś :grin-min:

Na rzece mogą się sprawdzić, bo tam prąd wody zrobi robotę i pewnie będą pracować.

I druga sprawa to nie koniecznie musiałeś mieć takie, bo  chinole podrabiają nawet podróby ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
9 minut temu, Hotpoint napisał:

I druga sprawa to nie koniecznie musiałeś mieć takie, bo  chinole podrabiają nawet podróby

I tej wersji się trzymajmy, bo wszystko to co napisałeś wyżej, jest totalną nieprawdą. Idealnie pracuję, kładzie się na boki, prowokuję. Na rzekach nie stosowałem, to nie wiem. Od Chinoli nie kupiłem, tylko jakoś płaciłem po 12 zika za sztukę wtedy.

Tutaj masz podgląd, z tego co pamiętam to tylko na nie brały wtedy, a ja później dwa sezony dość fajnie na nie łowiłem.
https://dlaryb.pl/portal/news_2/listopadowe-drapieżniki-na-łowisku-carpshop-lakes-w-żukowie-r109/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Grendziu napisał:

Idealnie pracuję, kładzie się na boki, prowokuję. Na rzekach nie stosowałem, to nie wiem. Od Chinoli nie kupiłem, tylko jakoś płaciłem po 12 zika za sztukę wtedy.

Jeśli kosztował 12 zika to porównanie jej do gumy z Ali za 2 zł to raczej nieporozumienie, więc znów chciałeś nas wprowadzić w błąd :39icon:

...a teraz zanurkuj do pudełka i pokaż to o czym piałeś, bo na fotce z linku nic nie widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
34 minuty temu, Hotpoint napisał:

Jeśli kosztował 12 zika to porównanie jej do gumy z Ali za 2 zł to raczej nieporozumienie, więc znów chciałeś nas wprowadzić w błąd :39icon:

...a teraz zanurkuj do pudełka i pokaż to o czym piałeś, bo na fotce z linku nic nie widać.

Zmień okulary, tych gum już dawno nie mam zostały zjedzone przez drapieżniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • Administrator

Postanowiłem naciągać gospodarkę chińska. Niech mi ktoś wytłumaczy, gdzie jest rentowność takiej przesyłki?

 

Screenshot_2022_0208_001208.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...