Jump to content

Zakupy wędkarskie w Chinach online

Recommended Posts

Hotpoint
20 minut temu, Grendziu napisał:

A czy Ty wiesz, że na pozycję nr 4 obrandowaną firmą... swego czasu łowiłem najwięcej szczupaków :P

Proszę cię... najwięcej oznacza, że złowiłeś dwa 40-taki z trzech, które złowiłeś łącznie do tej pory, bo ten trzeci był na metodę :grin-min:

Mam gdzieś te zdechlaki, na wodę stojącą się nie nadają. Bardzo marna praca lub jej praktyczny brak, no chyba że kręcisz w tempie boleniowym, co też by mnie nie zdziwiło, bo ty taki trochę Bolek jesteś :grin-min:

Na rzece mogą się sprawdzić, bo tam prąd wody zrobi robotę i pewnie będą pracować.

I druga sprawa to nie koniecznie musiałeś mieć takie, bo  chinole podrabiają nawet podróby ;)

• Replies 113
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Grendziu

36

• Hotpoint

26

• Semi

12

• booohal

11

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Przyszły mi dziś gumki i krętliki z agrafkami. Dużo gadają o cleniu przesyłek z Chin, ale jak na razie niewielu doświadczyło tego procederu, a jak już to dodatkowe opłaty naliczono na sprzęt w kwocie

270sztuk

A propo Nie wiem na cholere mi to bo nawet wędki do jerków nie mam ale ładne były to wziełem  

Posted Images

• Administrators
Grendziu
9 minut temu, Hotpoint napisał:

I druga sprawa to nie koniecznie musiałeś mieć takie, bo  chinole podrabiają nawet podróby

I tej wersji się trzymajmy, bo wszystko to co napisałeś wyżej, jest totalną nieprawdą. Idealnie pracuję, kładzie się na boki, prowokuję. Na rzekach nie stosowałem, to nie wiem. Od Chinoli nie kupiłem, tylko jakoś płaciłem po 12 zika za sztukę wtedy.

Tutaj masz podgląd, z tego co pamiętam to tylko na nie brały wtedy, a ja później dwa sezony dość fajnie na nie łowiłem.
https://dlaryb.pl/portal/news_2/listopadowe-drapieżniki-na-łowisku-carpshop-lakes-w-żukowie-r109/

Hotpoint
15 minut temu, Grendziu napisał:

Idealnie pracuję, kładzie się na boki, prowokuję. Na rzekach nie stosowałem, to nie wiem. Od Chinoli nie kupiłem, tylko jakoś płaciłem po 12 zika za sztukę wtedy.

Jeśli kosztował 12 zika to porównanie jej do gumy z Ali za 2 zł to raczej nieporozumienie, więc znów chciałeś nas wprowadzić w błąd :39icon:

...a teraz zanurkuj do pudełka i pokaż to o czym piałeś, bo na fotce z linku nic nie widać.

• Administrators
Grendziu
34 minuty temu, Hotpoint napisał:

Jeśli kosztował 12 zika to porównanie jej do gumy z Ali za 2 zł to raczej nieporozumienie, więc znów chciałeś nas wprowadzić w błąd :39icon:

...a teraz zanurkuj do pudełka i pokaż to o czym piałeś, bo na fotce z linku nic nie widać.

Zmień okulary, tych gum już dawno nie mam zostały zjedzone przez drapieżniki.