Skocz do zawartości

Wędka Spiningowa


Mati200194
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Nie będę się spierał z Dominikiem, no ale.... To wszystko będzie zależało od intensywności jakiej będziesz łowił na spinning. Jeśli przy okazji od czasu do czasu do Shimano Catana 3000 powinno dać radę. Na początek ok, co do reszty...


Tak naprawdę wszystko wyjdzie w praniu, jeśli zaprzesz się i zostaniesz spinningistą z "krwi i kości" czyli będziesz łowił na spinna w każdej wolnej chwili, od rana do wieczora to każdy detal robi wielką różnice.

Wtedy niestety ale dobry kręciołek zaczyna się od 1000+...

Jeszcze sezon temu poleciłbym Ci Okuma Trio - w zasadzie niezniszczalny kołowrotek, nigdy się nie zacina, nie trzeszczy, chodzi płynnie - daje radę nawet na sumach do 40kg, można nim łowić od rana do wieczora. Niestety ma za to jedną wadę, która przede wszystkim wychodzi gdy zaczynasz łowić na plecionkę. Czasami źle zbiera pletkę i zaczyna się wszystko plątać, zdarza się to najczęściej tuż po zarzucie i przy zamknięciu kabłąnka przy kołowrotku - jeśli się do tego przyzwyczaisz i będziesz uważał to TRIO jest bardzo dobyrm wyborem i nie do zajechania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja łowić na spinning będę głównie w wiosnę i jesień w lato będę łowić na mój ukochany grunt i spławik. Wracając do kołowrotków to w te pory roku co wymieniłem czyli wiosna i jesień łowić będę około 1 raz w tygodniu, który kołowrotek nadawałby się do tej intensywności łowienia i do łowienia szczupaków nie jakiś potworów, takich około pół metrowych choć zawsze nie wiadomo co się trafi. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...