Skocz do zawartości

Kołowrotki firmy RIVE


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

W zasadzie nie znam marki, ale czytam opinie w necie, sprawdzam kto prowadzi sprzedaż i same pozytywy na temat kołowrotków firmy RIVE.

Nowością na ten rok jest kręciołek do feedera RIVE Rolle Feeder od 3000 do 5000.  Zastanawiam się mocno nad zakupem do feedera.

Miał ktoś do czynienia z tą marką? Jak się sprawdzają kołowrotki tej firmy.

Tutaj link do zakupu - bo w Polsce jeszcze nie widzę, aby ta nowość była dostępna.


http://matchanglershop.de/shop/Reels/reels/Rive-Rolle-R-Feeder-R3000-R4000-R5000-101-Kugellager::3325.html?MODsid=6e7b36a504ac2580e7cfcb5bc4388555

 

kreciołekrive.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

440 zł jest ok - chociaż nie najniższa to fakt, ktoś na fb pisał, że w Polsce mają być w przedziale 550-600zł.

Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
2 minuty temu, andrzej napisał:

Jak cena Ci odpowiada to daj znać. Pojadę i kupię dla Ciebie, może coś zetnę z ceny - bo to znajomy sklep.

Na Rybomanie mi przywieziesz? :)

Jadę zaraz do Poznania jak nic nie kupię, to z chęcią to kupie, jadę zobaczyć czy mają to "cuuuuuuśśśśśś"

http://pl.sportsdirect.com/matt-hayes-limited-edition-centre-pin-fishing-reel-943090?colcode=94309091

Jak nie wydam kasy, to pewnie będę chciał to coś :P
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanów się jeszcze. Kolega na znajomym portalu kupił i ma problem z mocowaniem do standardowego uchwytu. Stopka kołowrotka jest jakoś grubsza. Nie pamiętam do jakiego kija nie chciał mu podejść, ale miał zwrócić do sklepu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
3 godziny temu, ArekH napisał:

Zastanów się jeszcze. Kolega na znajomym portalu kupił i ma problem z mocowaniem do standardowego uchwytu. Stopka kołowrotka jest jakoś grubsza. Nie pamiętam do jakiego kija nie chciał mu podejść, ale miał zwrócić do sklepu.

Ten 3000 do metody go chciałem, prawdopodobnie pod wędkę Tubertini.

W Poznaniu nic nie kupiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Odsmażam kotleta. Mam taki w rozmiarze 5000. Kto kupił, to bomba, kto nie kupił, ten trąba. Ja wziąłem chyba ostatni, jaki był dostępny w krajowych sklepach.

Te kołowrotki mają wiele klonów. Właśnie ich szukam, stąd to odgrzewanie tematu. :D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobiję. Traper GST. W wersji 4000 zrobił na mnie lepsze wrażenie niż Rivka. Różnią się "rżnięciem" szpuli. Bo świat się nie kończy na dajłikach i szimakach.

Przepraszam za to górnolotne stwierdzenie, ale jako posiadacz tego i owego stwierdzam, że swego czasu dupsko urwał mi Mitchell 400 SHS z pierwszego wypustu. Normalnie, czerwone Ferrari do matcha.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...