Skocz do zawartości

Naturalne atraktory wędkarskie


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak stosuje cały rok w mniejszych i większych dawkach. Wiele przerobiłem olei rybnych ale ten mi odpowiada żaden tam moim zdaniem cud ale fajnie dobrana jest w nim maczka rybna plus mielone zioła ot cala filozofia.

Osoby nie doceniające oleju w zanętach i w przynętach wiele tracą olej jest niesamowitym nośnikiem smaku , zapachu unosząc się przekrojowo idzie przez wszystkie warstwy wody.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniałem się z kolegą doświadczeniami i dowiedziałem się , ze stosuje suszone krowie placki jako bardzo dobry dodatek zanętowy podobno w szczególności na lina . Stosowaliście takie ekstremalne dodatki ? Bo kusi mnie aby spróbować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • Administrator
Dnia 23.01.2016 o 00:31, suwi napisał:

Wymieniałem się z kolegą doświadczeniami i dowiedziałem się , ze stosuje suszone krowie placki jako bardzo dobry dodatek zanętowy podobno w szczególności na lina . Stosowaliście takie ekstremalne dodatki ? Bo kusi mnie aby spróbować :)

Suwi z ponad 30 lat temu byłem na akcji z krowimi plackami. Ryby nie brały, był sztorm, wuja wziął się za mieszanie wiadra z ....... Z tego co pamiętam to była kupa śmiechu i wielki smród, a linów brak :beer-chugger:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Grendziu napisał:

Suwi z ponad 30 lat temu byłem na akcji z krowimi plackami. Ryby nie brały, był sztorm, wuja wziął się za mieszanie wiadra z ....... Z tego co pamiętam to była kupa śmiechu i wielki smród, a linów brak :beer-chugger:

Ty nie podważaj staropolskich pomysłów jak to rybę ułowić. Bo albo to oni ulegli jakiejś propagandzie, albo to my, współcześni nie potrafimy gó..wna dobrze pomieszać. :D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Administrator

Naturalne i najbardziej skuteczne na liny to jokers lub rosówka szatkowana. Po co wymyślać od razu z kupą?


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Jeśli chodzi o atraktory to ja sam ich nie robię. Ale za to mam pare które po prostu zamiast w sklepie wędkarskim kupuje w sklepie spożywczym. Jest to np. Czosnek granulowany, Przyprawa do piernika, tuńczyk w oleju do PVA. Ale to są klasyki. Na pewno fenomenem i nowością będzie dla Was banan. Po prostu kupuje do domu banany. I gdy zostaną mi 2. Przetrzymuje je do czasu aż ich skórka będzie ciemno-czarna. A następnie kroję i miksuję w blenderze. Uwierzcie mi że zapach i smak jest nie z tej ziemi. Takim towarem namaczam zanęty na rzekę. Nie jest to żart nie nic. Tak się u Nas przyjęło i tak łowimy leszcze. Sam pomysł powstał od koktajlu z bananem i kiwi. Ważne tylko aby banan był mocno dojrzały. Bo jak będzie cały żółty i twardy to nie ma sensu. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 godzinę temu, karol w napisał:

Odchody gołębie na płoć rewelacja :1311_thumbsup_tone2:

Słyszałem o tym, ale w jaki sposób przygotowane już nie. Możesz więcej o tym napisać (np. proporcje)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...