Skocz do zawartości

Szkółka wędkarska przy MOS w Puławach


Roman
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni Państwo!

Zwracamy się do Państwa z uprzejmą prośbą o rozważenie możliwości sponsorowania naszej szkółki wędkarskiej działającej przy Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii w Puławach. Ośrodek jest przeznaczony dla młodzieży zagrożonej niedostosowaniem społecznym. W naszym Ośrodku prowadzimy szereg zajęć wspomagających rozwój oraz zainteresowania. Wędkarstwo w naszej placówce jest niezwykle popularne wśród młodzieży, która w ten właśnie sposób może poznać alternatywne i konstruktywne sposoby spędzania czasu wolnego.

Ciągle niestety borykamy się z barakami sprzętowymi zwłaszcza jeśli chodzi o szeroko rozumiane wędkarstwo feederowe. Jesteśmy zainteresowani wędziskami oraz akcesoriami wędkarskimi. Mile widziane będą także różne drobiazgi związane z wędkarstwem jak smycze, breloczki, czapeczki, koszulki itp., które mogłyby być ciekawymi nagrodami za zawody wędkarskie.

W realizację działań szkółki wędkarskiej wkładamy własne siły i środki jednak są one niewystarczające.

Z poważaniem
Roman Olszak
opiekun szkółki wędkarskiej.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Roman.

Rozmawiałem kiedyś na prywatnym łowisku w Garbatce Zbyczyn z mężczyzną, który filmował swoje wędkowanie i mówił, że prowadzi szkółkę w Puławach, wychodzi na to, że to byłeś Ty. Szanuję bardzo takich ludzi, jednak na tym forum sami będziemy chyba szukać sponsorów do utrzymania strony, lub robili zrzuty, więc wątpię, by ktoś miał jakiś sprzęt do przekazania, a dzieciom nie wypada przekazywać używanego sprzętu. Cenię jednak ludzi  którzy robią coś we własnym zakresie, nie posadzą tyłka i nie rozkładają rąk, pozdrawiam serdecznie, oczywiście życząc znalezienia sponsorów (ja bym na Twoim miejscu skontaktował się z kimś z branży wędkarskiej, z jakiejś firmy, np Robinson, oni chętnie sponsorują różne cykle itp).

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

@Grzes77 ja poprosiłem Romana aby to wstawił oficjalnie, bo dostałem info na priv fundacji. Nas naprawdę tutaj sporo osób czyta i się nie loguje. Jest to jakaś forma reklamy. Faktycznie głupio dać używany sprzęt dzieciom, ale jeśli coś będzie zalegało  u mnie od nowości to czemu nie, choć w feederze akurat to mam braki, kilka lat wstecz miałem za dużo ???

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Grendziu napisał(a):

@Grzes77 ja poprosiłem Romana aby to wstawił oficjalnie, bo dostałem info na priv fundacji. Nas naprawdę tutaj sporo osób czyta i się nie loguje. Jest to jakaś forma reklamy. Faktycznie głupio dać używany sprzęt dzieciom, ale jeśli coś będzie zalegało  u mnie od nowości to czemu nie, choć w feederze akurat to mam braki, kilka lat wstecz miałem za dużo ???

 

 

Jeżeli jest to ten sam człowiek, z którym ja rozmawiałem, to sam bym chętnie coś przekazał, jednak nic nowego nie posiadam, co by się dzieciakom przydało ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Garbatce Zbyczyn to ja byłem. Używany sprzęt jeśli jest w dobrym stanie nie jest przeszkodą tak myślę. Do Robinsona się zwracałem ale póki co brak odzewu. Szukam różnych drobiazgów choćby na nagrody podczas zawodów jakie na wiosnę będę organizował, najlepiej związanych z wedkarstwem. Sprzęt jest też mile widziany.

Pozdrawiam

 

Edytowane przez Roman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Roman napisał(a):

W Garbatce Zbyczyn to ja byłem. Używany sprzęt jeśli jest w dobrym stanie nie jest przeszkodą tak myślę. Do Robinsona się zwracałem ale póki co brak odzewu. Szukam różnych drobiazgów choćby na nagrody podczas zawodów jakie na wiosnę będę organizował, najlepiej związanych z wedkarstwem. Sprzęt jest też mile widziany.

Pozdrawiam

 

No to tak. Skoro drobny sprzęt mile widziany, to spoko zalega mi sporo różnej maści podajników do methody, mogę przekazać dużą ilość (sporo jeszcze nierozpakowanych). Może jakieś półki boczne itp, z wędkami i kołowrotkami raczej się nie wychylam. 

Możemy się z wiosny umówić na Garbatce Zbyczyn i tam Wam coś podrzucę, dobrze by było, jakbyś przywiózł kilku podopiecznych, najbardziej zapalonych do wędkarstwa, to bym sam im przekazał jakieś gadżety.

Jak mnie pamiętasz, to łowiłem dalej za Tobą, na przeciw wyspy, podszedłeś na pogaduchy i zobaczyłeś, że nagrywam taką samą kamerą, jak Ty. Drobnych rzeczy jak podajniki do methody itp mam sporo, więc możemy się zgadać na wiosnę, powedkujemy wspólnie i coś tam Wam przekażę, a chytry nigdy nie byłem, więc w moim warsztacie się coś znajdzie.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Grzes77 napisał(a):

No to tak. Skoro drobny sprzęt mile widziany, to spoko zalega mi sporo różnej maści podajników do methody, mogę przekazać dużą ilość (sporo jeszcze nierozpakowanych). Może jakieś półki boczne itp, z wędkami i kołowrotkami raczej się nie wychylam. 

Możemy się z wiosny umówić na Garbatce Zbyczyn i tam Wam coś podrzucę, dobrze by było, jakbyś przywiózł kilku podopiecznych, najbardziej zapalonych do wędkarstwa, to bym sam im przekazał jakieś gadżety.

Jak mnie pamiętasz, to łowiłem dalej za Tobą, na przeciw wyspy, podszedłeś na pogaduchy i zobaczyłeś, że nagrywam taką samą kamerą, jak Ty. Drobnych rzeczy jak podajniki do methody itp mam sporo, więc możemy się zgadać na wiosnę, powedkujemy wspólnie i coś tam Wam przekażę, a chytry nigdy nie byłem, więc w moim warsztacie się coś znajdzie.

Myślę, że da się zrobić i na wiosnę możemy się tam spotkać. Żeby było prościej

https://www.facebook.com/roman.olszak.77

Zapraszam i pozdrawiam

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Roman napisał(a):

Myślę, że da się zrobić i na wiosnę możemy się tam spotkać. Żeby było prościej

https://www.facebook.com/roman.olszak.77

Zapraszam i pozdrawiam

No i git. 

No to teraz wpadł mi taki pomysł, by wiosną pod patronatem forum zrobić na Garbatce Zbyczyn zawody dla Twoich podopiecznych. Nagrody wspólnie zorganizujemy, poproszę @elvis i @PawelL i innych chętnych na uczestnictwo w tych zawodach, nie koniecznie jako zawodnicy, a raczej wolontariusze z ramienia forum. Tym, którzy będą słabiej sobie radzić z łowieniem pomożemy osiągnąć lepszy wynik, oczywiście w miarę możliwości. Ja od siebie mogę przeznaczyć na nagrody kilkadziesiąt podajników do methody, nową, nieużywaną sztycę do podbieraka, i może coś jeszcze, by zachęcić dzieciaki do wędkowania, jestem przekonany, że @PawelL i @elvis nie odmówią uczestnictwa w takim przedsięwzięciu.

  • Thanks 1
  • Heart 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Grzes77 napisał(a):

No i git. 

No to teraz wpadł mi taki pomysł, by wiosną pod patronatem forum zrobić na Garbatce Zbyczyn zawody dla Twoich podopiecznych. Nagrody wspólnie zorganizujemy, poproszę @elvis i @PawelL i innych chętnych na uczestnictwo w tych zawodach, nie koniecznie jako zawodnicy, a raczej wolontariusze z ramienia forum. Tym, którzy będą słabiej sobie radzić z łowieniem pomożemy osiągnąć lepszy wynik, oczywiście w miarę możliwości. Ja od siebie mogę przeznaczyć na nagrody kilkadziesiąt podajników do methody, nową, nieużywaną sztycę do podbieraka, i może coś jeszcze, by zachęcić dzieciaki do wędkowania, jestem przekonany, że @PawelL i @elvis nie odmówią uczestnictwa w takim przedsięwzięciu.

Z pewnością pomogą, a i pewnie też coś do puli dorzucą. 

Tak, więc jesteśmy wstępnie umówieni. 

  • Thanks 2
  • Heart 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...