Skocz do zawartości

Budżet wędkarski


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Więcej luzu i dystansu, bez emocji proszę ???

Budżet jaki by nie  był, zawsze jest za mały, jeśli teraz sobie odmówić mam  na przyjemności, a mnie stać i mi się chce na ryby, to w wieku 70lat na pewno bym już nic nie kupił. A, że mnie akurat w tym roku nie stać, bo nie chcą płacić za transakcję i rynek stanął i jeszcze nie wi skąd wziąć 40tys na naprawę ??? Mercedesa, to widzę ciemne chmury u siebie. Niby jestem przyzwyczajony do sinusoidy w swojej branży, ale nie aż takiej jak ostatnio dostaje po ryj... Na każdym kroku ???

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Grendziu napisał:

Więcej luzu i dystansu, bez emocji proszę ???

Budżet jaki by nie  był, zawsze jest za mały, jeśli teraz sobie odmówić mam  na przyjemności, a mnie stać i mi się chce na ryby, to w wieku 70lat na pewno bym już nic nie kupił. A, że mnie akurat w tym roku nie stać, bo nie chcą płacić za transakcję i rynek stanął i jeszcze nie wi skąd wziąć 40tys na naprawę ??? Mercedesa, to widzę ciemne chmury u siebie. Niby jestem przyzwyczajony do sinusoidy w swojej branży, ale nie aż takiej jak ostatnio dostaje po ryj... Na każdym kroku ???

Moja rada: zmień na razie branżę. Od paru dni balonik z nieruchomościami zaczyna pękać. Będzie reset. W 2008 było podobnie, ale wtedy zarzewie było inne.

Zdziwicie się, ale w trzymiesięcznej perspektywie złoty się umocni.

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, christhof70 napisał:

pochwalić się mogę rybami, a nie narzędziami. licytacja kto ma dłuższego. sorki, nie dla mnie, ale każdy ma prawo się wypowiadać i komentować, co uczyniłem. amen

Daj spokój Chris. Nie samą rybą wędkarz żyje. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Grendziu napisał:

Za taką kwotę miałbyś instruktorkę fitness na rok na wyłączność ???

I co byś z nią zrobił? Załamał się psychcznie po 45sek.? 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Grzes77 napisał:

Dobrze, że chociaż @Linek727 mnie rozumie, bo już myślałem o "autobanie",

Coś Ty taki nadwrażliwy. Tylko przy twoich zakupach jadam popkorn którego nienawidzę niemal jak frytek. Nie odbieraj mi tego. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, ArekH napisał:

Coś Ty taki nadwrażliwy. Tylko przy twoich zakupach jadam popkorn którego nienawidzę niemal jak frytek. Nie odbieraj mi tego. 

Nie jestem nadwrażliwy, jednak ostatnio mnie wszystko wk...ia. Całymi dniami siedzę w kieracie, od miesiąca planuję wypad na ryby i nigdy nie mam czasu na to, by odpocząć nad wodą. Co bym nie napisał wolną chwilą, to jakieś dziwne teksty i odbiór odwrotny do założonego, itd itp.

Tak więc nie wszystko można kupić, czas jest jedyną "rzeczą", której kupić się nie da i mnie na nią nie stać ?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 godzinę temu, Linek727 napisał:

Moja rada: zmień na razie branżę. Od paru dni balonik z nieruchomościami zaczyna pękać. Będzie reset. W 2008 było podobnie, ale wtedy zarzewie było inne.

Zdziwicie się, ale w trzymiesięcznej perspektywie złoty się umocni.

 

Nigdy nie zmienię branży, umiem zarabiać na kryzysie w nieruchomościach, nie martw się. Widzę co się dzieje, dawno to przewidziałem co jest teraz.

Dwie kwestie aby być milionerem, to oszukiwać jak inni i rzucić ryby, wtedy będę miał krocie, jedna jestem trochę inny, to i dupa boli...

  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Grzes77 napisał:

Hm...jprdl.

Przecież tylko pokazałem, że przeżyłem szok, gdy zobaczyłem tą zakładkę podsumowującą zakupy w tym sklepie. W sumie, to dzięki temu wiem, że muszę bardziej kontrolować "przemiał kasy", bo to niczemu dobremu nie służy.

Nie moja wina, że zawsze znajdzie się ktoś, że to, czy tamto mu nie pasuje. Jest temat o wydatkach, gdy wrzuciłem posta - źle. Jest temat o zakupach, podałem ile zapłaciłem i wstawiłem paragon (robię tak od zawsze, bo później mogę sobie zliczyć wydatki sezonu i mieć kopię paragonu w razie "w"), też źle ????

Dobrze, że chociaż @Linek727 mnie rozumie, bo już myślałem o "autobanie", chyba muszę trochę odpocząć od internetów i udzielać się tylko w tematach stricte wędkarskich ??

Panowie. ni .uj nie kumacie co napisałem. ciężko pisaniem coś wytłumaczyć. nie czepiam tego człeka czy tamtego. zwyczajnie nie podoba mi się gadanie o kasie, bo jak napisałem wcześniej czasami wygląda to jak wyścig kto ma więcej. nie znam wielu z was i nie wiem kto "chce pogodzić sąsiadów" , a kto robi podsumowania i pokazuje swoje zakupy w dobrej wierze, a nie z pękającej dumy. każdy z nas wydaje i mam nadzieję ,że będzie wydawał, a i pośmiać się można przecież z paragonów, gratisów i innych zakupowych fobii. każdy z nas ma we łbie trochę naj....ne i to akurat moja skromna osoba pochwala. ja bym raczej widział wątek jaki sprzęt do czego i dlaczego. wiedziałem, że wywołam g...oburzę. inaczej się gada , a inaczej pisze. ave cezar póki co ?

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...