Skocz do zawartości

Pytania wędkarskie z grup wędkarskich na FB


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Będę w tym wątku cytował pytania, które pojawiają się w Social Media. mam nadzieję, że nasi doświadczeni użytkownicy będą służyć dobrą radą:

Czas start, pierwsze pytanie chyba do Elvisa.

"Witam, mam pytanie do kogoś kto zna się na na "Method Feeder", a mianowicie szukam koszyczków z burtami i gumką , żeby nie nabijać zanęty tylko mocować woreczek PVA czy , można gdzieś zakupić takie cudo z góry dziękuję za odpowiedz "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Guru jest też dostępny w sklepach stacjonarnych, bynajmniej jest Raven-Fishing. Cenowo jest dwa razy droższy od Browninga jednak jakość nie porownywalnie lepsza Koszyczki Browninga mają jedną małą wadę fabryczną. Wychodzi z nich środkowa rurka. Poprostu się rozpada. Wystarczy wymienić na trochę ciaśniejszą i wszystko jest ok.

Dodatkowo koszyczki Guru mają otwory w dnie przez które można przeciągnąć gumę. W Browningach tego nie ma. 097b639c0b1726b98d558a5087af5f42.jpg

Koszyczek z lewej to Guru Hybrid, a środkowy to Browning Hydrus.

Jeśli mi się uda znaleźć rękaw Pva to jutro przedstawię opis i zdjęcia. Być może jakiś artykuł na bloga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Kolejne pytanie:

"Witam kolegów i koleżanki. Chciałbym zasięgnąć waszej opinii mianowicie planuje zakup zaubera 4000 i nie wiem czy z składana 2 częściowa korbką czy zwykła dokręcana na śrubkę . Pomożecie ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 minutę temu, andrzej napisał:

A ja mam pytanie od mojego ojca: "Czy warto stosować fluorocaron jako przypon do feedera na białą rybę?"

A to byś dał na nowy temat to też bym trochę popytał :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

"Witam Wędkarzy! Doradzi ktoś w wyborze Echo Sondy do 1500zl . Nie miałem z tym styczności, bo dopiero 1 rok będę pływał na łódce głównie na Wiśle."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...