Skocz do zawartości

Metoda inaczej


KaZuYa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

17 godzin temu, ArekH napisał:

Metody oczywiście można spróbować. Ale czy nie prościej i niewielka różnica(tak mi się wydaje) Te torebki do standardowego zestawu rzecznego z ciężarkiem zaczepiać na haku bezpośrednio?

A wiesz Panie , że to bardzo dobry pomysł po co płacić  15 czy 20 zł za koszyczek tylko trzeba pewnie zamocować na tym ciężarku hmm...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, ArekH napisał:

Wystarczy dopiąć do agrafki mocującej ciężarek lub bezpośrednio zaczepić na haczyku. Haczyk oczywiście z włosem na którym osobno mamy przynętę.

Świetny pomysł

 

PW Elvis o to właśnie mi chodziło :D ,,,Jak się nie mylę dumbelssy Lorpia Multi Color jak się nie mylę sprawdzały Ci się w sezonie jak można spytać ? .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Lorpio. Tylko to są takie słodkie cukierki Pop-up. Są też i tonące, ale jeszcze nie mam. Jeszcze.

Owszem sprawdziły mi się świetnie na komercji. To był mój nr. 2 zaraz po orzechu tygrysim w brandy. Zawieszone 2-3 cm nad dnem skutecznie wabiły karpie. 71bf50666f0c46e9b06c132dfd3a4520.jpg41280f948fd125b9861d62f253eccda3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się sprawdził groch i białe robaczki pod koniec sezonu , ale to na haku w metodę włosową dopiero chciałem wejść , ale czy warto ... W sumie jak na pierwszy sezon mój 20 nocek oczywiście wcześniej jeździłem , ale jako widz i % :) ... Tak mnie to wciągnęło toż to NARKOTYK  ... Ryb z roku na rok jest mniej  bo sępy wszystko wyjadły i  nasz PZW i jego siaty ,,,Trzeba jakiś myk wymyśleć .

Edytowane przez KaZuYa
Edycja
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Groch w nocy średnio mi się sprawdzał. Raczej czerwony z białym. W ciagu dnia? Groch na włosie. Hak WGS Drennana. z Quickstops. Z Zadziorem lub bez. Zanęta Lorpio+zmielone pelety,rozrobiona melasą 1/1 z wodą i Jaziuny,Leszczyki i Klonki szły!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.01.2016o15:55, ArekH napisał:

 Groch w nocy średnio mi się sprawdzał. Raczej czerwony z białym. W ciagu dnia? Groch na włosie. Hak WGS Drennana. z Quickstops. Z Zadziorem lub bez. Zanęta Lorpio+zmielone pelety,rozrobiona melasą 1/1 z wodą i Jaziuny,Leszczyki i Klonki szły!

 

Masz gdzie poszaleć jak nie Warta to Odra i do Krajnika masz dość blisko znajomi tam jeżdżą i świetne wyniki mają. U nas na dole w Lubuskim ryba wybita trzeba umieć znaleźć dobrą główkę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...