Skocz do zawartości

Fluorocaron na przypon do feedera


andrzej
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, ArekH napisał:

Ale to takie dziwne, nie sądzisz? Fluorocarbon miękki? Ja swego czasu stosowałem żyłkę pokrytą fluorocarbonem. Bardzo sztywna była. Świetna na długie rzeczne przypony. Methodówki Mi z niej kiepsko się wiązało. Wązły się rozłaziły. Zbyt sprężysta. 

Arek od jakiegoś czasu są dostępne miękkie fluo.

Produkuje je wiele firm, nie stosowałem jeszcze ale mam zamiar sprawdzić przy spinningu, na okonie

Z powodzeniem stosuje fluorocarbonowe własnoręcznie robione przypony na szczupaka, ale to rozmiar 0,6 i 0,7

mam też 0,23 bodajże na okonie ale jakoś mi nie pasuje - te węzełki trochę nie pewne mi wychodzą ? Te grubsze zaciskam tulejkami chula jak lala, i nie miałem jeszcze odcinki Moze nie wyciągnąłem jeszcze takich ilości aby była to wypowiedź obiektywna, ale polubiłem fluorocarbon do spina.

 

Ten miękki może warto  wypróbować w methodzie 

https://www.rockworld.pl/pokaz_produkt.php?idprod=948

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przeczę Mariusz. Przestałem śledzić temat. Dla Mnie fLuo miał sens właśnie pod rzeczne długie przypony. Jego sztywność zapobiegała dodatkowo plątaniu. Przypony Method i tak robię z żyłki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
  • Administrator
Dnia 24.02.2018 o 16:27, ArekH napisał:

Nie przeczę Mariusz. Przestałem śledzić temat. Dla Mnie fLuo miał sens właśnie pod rzeczne długie przypony. Jego sztywność zapobiegała dodatkowo plątaniu. Przypony Method i tak robię z żyłki. 

Fluo to nie jaskrawy?:icon_arrow1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...