Skocz do zawartości

Paraboliczny feeder


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
1 godzinę temu, andrzej napisał:

Ja mam parabolika Trinity od Tubertiniego. Teraz na stronie http://sport-fishing.pl/pl/c/Federy/191/1 są nowe feedery, ale i spore podwyżki. Oczy przecieram, wędkę którą kupiłem za 320PLN 2 tygodnie temu teraz kosztuje 450PLN.

Euro do góy plus nowość, plus przygotowanie do nowego sezonu = podwyżka :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.01.2016o01:15, Grendziu napisał:

Niby już wybrałem kolejne zakupy, ale jeszcze mam trochę czasu aby powybrzydzać przed sezonem i szukać "ideału" w feederze.

Najbardziej polecany i najlepszy paraboliczny feeder wg Was to? Marki, modele czy też inne propozycję proszę - mile widziane filmy :P

Najnowszy model Browninga. King Ultralight Braid 3,6/60. Posiada bardzo dużą parabolę, specjalnie zaprojektowany do łowienia na plecionki.

DSC_0163_1.JPG

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Administrator

Na Rybomanii skasuję głowę z nazwami - wezmę do ręki i będę wybierał, aż nie znajdę tego ulubionego :P Na dzień dzisiejszy mam zbyt duży mętlik w głowie od wszystkiego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.01.2016o01:15, Grendziu napisał:

Niby już wybrałem kolejne zakupy, ale jeszcze mam trochę czasu aby powybrzydzać przed sezonem i szukać "ideału" w feederze.

Najbardziej polecany i najlepszy paraboliczny feeder wg Was to? Marki, modele czy też inne propozycję proszę - mile widziane filmy :P

Najnowszy model browninga King ultralight braid 3,6/60 posiada bardzo dużą parabole specjalnie zaprojektowany do łowienia na plecionki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

No wiem, widziałem, pisałeś - w piątek na Rybomanii będziesz miał coś ze sobą? Bo ja chcę pomacać, już mam sporo kijków co na nich nie łowię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grendziu polecam nowy kij mikado black Stone method feeder 3,5 kij masakra parabola do samej rękojeści no i cena normalna około 220zł

Najprawdopodobniej nie będę na Rybomanii bo robię cały czas pokazy nowości 2016 z różnych firm u nas w sklepie - teraz piątek, sobota Dragon i Okuma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Artur napisał:

Grendziu polecam nowy kij mikado black Stone method feeder 3,5 kij masakra parabola do samej rękojeści no i cena normalna około 220zł

Ciekawa sprawa z tymi cenami. Na Amazonie widziałem ten kij za 99 Euro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 minutę temu, Artur napisał:

Ja w takim razie mam u siebie taniej niż na amazonie :D

Hmm, a ja go widziałem poniżej.... :P Ale gdybym się zdecydował to i tak wezmę z fish24.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...