Skocz do zawartości

Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja w zeszłym sezonie zakupiłem sobie woreczek(25kg) śruty kukurydzianej. Jeśli chcę bardziej skleić zanętę to ją sparzam,jeśli troszkę to daję suchą. Tu muszę powiedzieć że zastosowałem sparzoną do mixu metodowego. Nie mam w tym jeszcze doświadczenia w ilościach ,ale muszę dodać że pięknie się to osypywało z podajnika. Nie pracowało w górę. Pewnie śruta dociążyła frakcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Grendziu

    8

  • ArekH

    6

  • Kotwic

    3

  • Jurek

    3

Top użytkownicy w tym temacie

  • Administrator

Śrutę kukurydzianą w sposób jaki podajesz stosuję ponad 25 lat - faktycznie bardzo fajnie pracuje. Co zauważyłem, najlepsze właściwości kleiste ma tuż po sparzeniu, warto chwilę potem jak "ochłonie' wymieszać ją z zanętą główną - niesamowity efekt i smuży tak jak napisałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

W trakcie oglądania ostatniego filmu Artura Rodaka, który  trochę zawiódł

moje oczekiwania po jego wcześniejszych produkcjach, zwróciłem uwagę na informację dot. rewelacyjnie skutecznego kleju otrzymywanego po zmieleniu na pył kukurydzianych c h r u p e k.  Muszę wypróbować. A co wy sądzicie o tym ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.12.2017 o 11:34, Jurek napisał:

W trakcie oglądania ostatniego filmu Artura Rodaka, który  trochę zawiódł

moje oczekiwania po jego wcześniejszych produkcjach, zwróciłem uwagę na informację dot. rewelacyjnie skutecznego kleju otrzymywanego po zmieleniu na pył kukurydzianych c h r u p e k.  Muszę wypróbować. A co wy sądzicie o tym ?

 

Mnie tam film nie zawiódł. Wciąż ma te cechy, za które bardzo lubię ten kanał.

Prywatnie skłonny jestem go lokować w pierwszej trójce wędkarskiego You-Tuba, a jeśli chodzi o sam montaż, to na miejscu pierwszym.

Też zwróciłem uwagę na ten fragment, także na to że miał tam jakieś larwy ćmy ? Trochę akurat przekombinowane :D

Trzeba chyba polować na mole, może się nadadzą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam film nie zawiódł. Wciąż ma te cechy, za które bardzo lubię ten kanał.
Prywatnie skłonny jestem go lokować w pierwszej trójce wędkarskiego You-Tuba, a jeśli chodzi o sam montaż, to na miejscu pierwszym.
Też zwróciłem uwagę na ten fragment, także na to że miał tam jakieś larwy ćmy ? Trochę akurat przekombinowane
Trzeba chyba polować na mole, może się nadadzą
Nie trzeba polować, wystarczyło kupić odpowiednią serię Epidemii Feeder Bait i dawali gratis ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Jurek napisał:

Jeśli by był skuteczny, to mamy rewelacyjnie tani, ekologiczny kleik.

Alternatywa dla Horlicksa.

Nie miałem styczności z tym angielskim wynalazkiem, a jak u Was ?

Stosował ktoś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...