Skocz do zawartości

Sprawdzone woreczki PVA


ArekH
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję Pięknie za wyczerpującą odpowiedź. Z tego co wyczytałem, to przy fast czas rozpuszczania 30 ,40 sek wydaje Mi się, że to sporo. Zaryzykuję i kupię tym bardziej, że cena bardzo dobra ... Zrobię testy i rzucę na forum .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Daniel lub inni bardziej doświadczenie może jakiś mały ranking co i jak, bo ja też nie za bardzo czaję jakie użyć. Ja chcę pod koszyczki hybrydowe FOXa, czyli od 22mm - 35mm.
Ale jakiej firmy na teraz, jakiej na lato - nie wiem. Chciałbym aby cały zestaw leciał bezpiecznie jak najdalej i nie rozpuścił się gdy będzie musiał lądować na głębokości np 14m. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde , ale przecie przy nawet 20 metrach głębokości  przy cięzarku 20,30gramowym to ile 10 sekund na opad  a dzie jeszcze  te 20 ,,, Cena 22 zł za 10m kusi ,,,

Edytowane przez KaZuYa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem chyba zdecydowany na ofertę Mikado. W miarę czytelny opis,a i cena zachęcająca. Nie wiem co mi z tego wyjdzie,więc nie zamierzam większego keszu wydawać. Na początek 25mm. zaspokoi moje potrzeby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, ArekH napisał:

Ja jestem chyba zdecydowany na ofertę Mikado. W miarę czytelny opis,a i cena zachęcająca. Nie wiem co mi z tego wyjdzie,więc nie zamierzam większego keszu wydawać. Na początek 25mm. zaspokoi moje potrzeby.

Taa tylko w tej cenie 27 zł ma się 10m fakt faktem , można się zawieść ale jak to mówią kto nie ryzykuje ten nie ma ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu Ci nie pomogę. Moje doświadczenie w tej kwestii jest...żadne. Po prostu staram się myśleć logicznie i od czasu do czasu coś tam sprawdzę w słoiku.

Analizuję zasadę działania i określam co chcę, lub co mogę osiągnąć.

Głębokość 14 m, to dla mnie głębia. Ja nie łowiłem głębiej jak 5-6 m.

KaZuJa, tak 30-40 s, to sporo. Powinno wystarczyć szczególnie na wiosnę. Czas swobodnego opadania zestawu na dno to około 0.8-1 m/s w zależności od masy zestawu. Tak wiec powinno wytrzymać. Ale jeśli tylko kupisz tą siatkę fast, to zrób test i wrzuć wyniki.

Będziemy wdzięczni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, KaZuYa napisał:

Taa tylko w tej cenie 27 zł ma się 10m fakt faktem , można się zawieść ale jak to mówią kto nie ryzykuje ten nie ma ...

Ale o co kaman? Bo chyba nie łapię? Dla mnie jest tu minimalne ryzyko. Siatki sprawdzone, w rozsądnej cenie i długości. Firmówki drożej kupisz 5m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Elvis napisał:

Tu Ci nie pomogę. Moje doświadczenie w tej kwestii jest...żadne. Po prostu staram się myśleć logicznie i od czasu do czasu coś tam sprawdzę w słoiku.

Analizuję zasadę działania i określam co chcę, lub co mogę osiągnąć.

Głębokość 14 m, to dla mnie głębia. Ja nie łowiłem głębiej jak 5-6 m.

KaZuJa, tak 30-40 s, to sporo. Powinno wystarczyć szczególnie na wiosnę. Czas swobodnego opadania zestawu na dno to około 0.8-1 m/s w zależności od masy zestawu. Tak wiec powinno wytrzymać. Ale jeśli tylko kupisz tą siatkę fast, to zrób test i wrzuć wyniki.

Będziemy wdzięczni.

Tak zrobię zamówię na próbę i testy rzucę .. .

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale o co kaman? Bo chyba nie łapię? Dla mnie jest tu minimalne ryzyko. Siatki sprawdzone, w rozsądnej cenie i długości. Firmówki drożej kupisz 5m.

Chodzi o to, że on za dwadzieścia parę złotych ma 10 m , a Mikado za tą samą kasę tylko 5 m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...