Skocz do zawartości

Salmo


RS
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

ciekawi mnie jakie macie zdanie na temat produktów oferowanych przez naszą rodzimą firmę produkującą przynęty spinningowe jaką jest Salmo. Firma działająca już baaardzo długo, zdążyła zaskarbić sobie serca wędkarzy na całym świecie. Woblery wykonane z dużą dbałością o szczegóły. Ogromna pula modeli i wersji kolorystycznych sprawia, że na woblery Salmo można łowić drapieżniki na całym świecie. Jakie są Wasze ulubione modele i jakie wyniki udało Wam się uzyskać na te przynęty? Według mnie najlepszym woblerem z ich oferty jest Hornet. Pzynęta występująca w ogromnej gamie kolorów i wielu rozmiarach. Najbardziej jednak upodobałem sobie wersję 4cm na okonie, a na większe modele 6 i 9cm z powodzeniem łowię także szczupaki. Tak samo lubię jerki - Sweeper i Slider - według mnie jedne z najlepszych przynęt dostępnych na rynku ;)

438e8315a9531446gen.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Grendziu

    9

  • NPC

    6

  • RS

    3

  • Kotwic

    2

  • Administrator

To ja może tym razem wypunktuję:

1. Przede wszystkim dobre, bo polskie i solidnie wykonane, jeśli się nie mylę, każdy z osobna jest testowany.
2. Trzeci na zdjęciu - to mój killer na okonie.
3. Na Salmo Hornet łowię głównie okonie latem.
4. Slider niezastąpione na szczupaki.
5. Gdzie jest Pan Henio  - Wędkarz z Roztocza?

Bardzo się cieszę, że ktoś w końcu ruszył nowy wątek spinningowy - bo już myślałem, że żyję w samym świecie feederów :pb_lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z racji tego, że ja łowię głównie spławik i grunt to mam małe doświadczenie w spinningu. Jednak od czasu do czasu coś tam się z wody na spina wytarga.

Jeśli chodzi o Salmo to klasyka czyli Hornet i chyba Slider choć nie mam pewności.

Mam też, a raczej miałem, w swoim arsenale kilka Sieków z sąsiedniej wioski. Takie lokalne wyroby, ale dla znawców sztuki z pewnością dobrze znane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Salmo mam dobre opinie, zarówno w zakresie sprzętu, jak i rozwoju firmy (prawie od początku jej istnienia ktoś znajomy tam zaglądał).
Osiągneli wielką popularność i dostarczają szeroki wachlarza sprzętu. Gratuluję takiego rozwoju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Według mnie na ogromny plus zasługuje innowacyjność i pomysłowość. Co roku wprowadzane są nowe modele jak i kolory. Jednak na tym firma nie poprzestaje, ponieważ wprowadza także nowe rozwiązania takie jak np. system rzutowy w woblerach Lil Bug czy też Hornet Rattlin. Ciekawie wygląda nowy model na ten sezon - Sparky Shad:

sparky01.jpg

Miał on wejść do szerszej sprzedaży już jakiś czas temu, jednak wchodzi dopiero teraz. Ciekawe jak się sprawdzi na naszych wodach - od siebie dodam, że miałem już okazję nimi łowić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
2 minuty temu, RS napisał:

Według mnie na ogromny plus zasługuje innowacyjność i pomysłowość. Co roku wprowadzane są nowe modele jak i kolory. Jednak na tym firma nie poprzestaje, ponieważ wprowadza także nowe rozwiązania takie jak np. system rzutowy w woblerach Lil Bug czy też Hornet Rattlin. Ciekawie wygląda nowy model na ten sezon - Sparky Shad:

sparky01.jpg

Miał on wejść do szerszej sprzedaży już jakiś czas temu, jednak wchodzi dopiero teraz. Ciekawe jak się sprawdzi na naszych wodach - od siebie dodam, że miałem już okazję nimi łowić :)

Miałeś okazję łowić i jakie wrażenia lub efekty? Kurcze brałbym w ciemno wszystkie cztery kolory licząc od dołu - piękne są :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dłuższy tekst o tych przynętach wrzucę dopiero w okolicach lipca-sierpnia, gdy na dobre uaktywnią się główni "testerzy" tych przynęt - czyli okonie. Co tu dużo mówić, przynęta na pewno wyróżnia się na tle pozostałych biorąc pod uwagę aspekt technologiczny - lista unowocześnień w procesie produkcyjnym jest tak długa jak ilość części użytych do budowy AirBusa :) Co do efektów... no połowiłem ;) Jak najbardziej przynęta warta sprawdzenia! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
14 godzin temu, RS napisał:

 lista unowocześnień w procesie produkcyjnym jest tak długa jak ilość części użytych do budowy AirBusa :)  

Lubię te nasze Salmo, lubię i to bardzo. Mógłbyś rozwinąć myśl:pb_lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...
  • Administrator

Od dłuższego już czasu wiadomo, że Salmo zostało wykupione przez Angoli, czyli przez Fox International. Wiem, że gospodarka rządzi się swoimi prawami i w zasadzie na tym wszyscy zarobią, ale mnie jest szkoda, że SALMO nie będzie się kojarzyć już tylko z Polską :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...