Skocz do zawartości

Wybór smartofona dla wędkarza


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie rozumiem jednego, po co przez aliexpress szukasz telefonu? U Nas w sklepach nie ma? Wolisz czekać Bóg wie ile na telefon?

Co do linków, Huawei P8 fajny telefon, ale poczekać trzeba chwilę, bo na dniach P9 wchodzi, więc cena spadnie P8ki bo już nie będzie flagowego. S6 jak dla mnie ciekawy wybór, zawsze galaksiaki dobre zdjęcia machały. Ale z tego wszystkiego one plusa bym brał od ręki jeśli bym miał taką gotówkę przeznaczoną na telefon. Jest to telefon na poziomie słuchawek 1000zl droższych. Weź tylko pod uwagę 5.5 cala. Ja używam w takiej wielkości huawei'a gx8, jestem bardzo zadowolony, ale jest jedno "ale". Na rybach mam problem gdy chcę zrobić foto i jedną ręką muszę go obsłużyć i obrócić go w poprzek... Ale to jedyna póki co nie dogodna sytuacja. Nie używam prawie laptopa więc dla mnie te 5.5 jest bardzo dobrym rozwiązaniem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

2 razy kupowałem w aliexpress i czekałem maks 2 tygodnie. Dzięki, chyba ten one coś tam coś tam padnie jednak?

Wysłane z mojego GT-N8000 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Administrator

Qufffa zamówiłem One Plus 2 u Chinoli ponad 2 tyg temu, statut non stop na oczekujący i się nie zmienił, zrezygnowałem, czekam na zwrot kasy. @mav3rick możesz coś powiedzieć o tym?

Znalazłem coś takiego :

Asus Zen Fone MAX - za niecałego tysiaka, ponoć nowość i ta bateria super hiper 5000Mpa

Czym on się różni od tego oprócz RAM i nazwy, że zamias MAX ma 2??? :
http://www.ceneo.pl/37121492?se=RyOC9HLl1VS-UlEcApxEqMsuYNmaiX-8&gclid=CjwKEAjw9OG4BRDJzY3jrMng4iQSJABddor10sO-LXF25Xak3CNYmbcOf3avBiIg9y3KBaec8exafxoCMwjw_wcB

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
2 minuty temu, mav3rick napisał:

Jakoś do Asusa nie jestem przekonany. Nie to żebym krakał, ale pisałem jak to z aliexpress jest. Bierz tego co mam ją, warty ceny. Huawei gx8

W alie nie kupowałem, zachciało mi się eksperymentów....
http://www.opineo.pl/opinie/valuebasket-pl

Co do asusa

http://www.benchmark.pl/testy_i_recenzje/asus-zenfone-max-test.html


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Xaomi trzeba uważać, nie ma go oficjalnie u Nas, z Chin może długo iść, ale telefony fajne, lecz bez polskiego menu z tego co wiem. Z gwarancją problem może być. Większość jest do Czech wysyłana, a później do Nas. S6 fajny telefon, ale mając juz trochę gx8 jednak bym nie zmienił na szajsunga. Gx8 ja mam bez dual sim. Tutaj z dual, korzystając z dwóch kart nie masz karty pamięci. Ale 32 giga robi swoje. Ja w swoim 25 dostałem dla siebie, reszta system.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Grendziu napisał:

No i przyszedł. Emil będzie na Ciebie jakby coemoji48.pngemoji317.png

Wysłane z mojego HUAWEI RIO-L01 przy użyciu Tapatalka

Nooo, w końcu. Przestanie przynudzać,a zacznie pisać! :champagne-2010:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...