Skocz do zawartości

Wybór smartofona dla wędkarza


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
4 minuty temu, Quba napisał:

@Grendziu co w końcu kupiłeś ?

W zasadzie kupiłem dwa tel, nr 1 to ten co Ty @Quba polecałeś, ale z innej strony chińskiej, wytrzymałem 3 tygodnie i zrezygnowałem z zakupu, bo wysyłka miała być od 4 do 8 dni.
HUAWEI GX8 i jestem pozytywnie zaskoczony, do dziadka którego miałem to jest jakaś hiper przepaść :)

GX8 kupiłem po doradztwie @mav3rick - dzięki - no właśnie, a idzie tak go ustawić aby tylko odblokowywał ekran po odczytaniu palucha? Bo teraz mam dwie blokady na nim :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
36 minut temu, mav3rick napisał:

Idzie w ustawieniach blokady ekranu bodajże to wyłączyć, dobrze nie pamiętam. Ja mam trochę nowszy soft i już tego nie ma. A wkurzające to jest.

Starszy tel a nowszy "soft" hmmmm :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Grendziu napisał:

W zasadzie kupiłem dwa tel, nr 1 to ten co Ty @Quba polecałeś, ale z innej strony chińskiej, wytrzymałem 3 tygodnie i zrezygnowałem z zakupu, bo wysyłka miała być od 4 do 8 dni

kupiłbyś na oneplus.net miałbyś w ciągu 7dni kurierem DHL w domu (prosto z chin przez londyn, drezno) :/ ja tak zrobiłem - zamówiłem we wtorek wieczorem, tydzień później we wtorek o 14 miałem w ręku telefon.

1 godzinę temu, Grendziu napisał:

GX8 kupiłem po doradztwie @mav3rick :P 

Snapdragon 615 :/ nędza w porównaniu do 810 w OP2 :) + taki że bateria lepiej potrzyma 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
8 minut temu, Quba napisał:

 

Snapdragon 615 :/ nędza w porównaniu do 810 w OP2 :) + taki że bateria lepiej potrzyma 

Nie czaję co do mnie rozmawiasz :P
Zdjęcia super robi i to także zadecydowało, bliski byłem zakupu tego "cuuuś" bo tutaj bateria rozwaliła system :P 

http://www.asus.com/pl/Phone/ZenFone-Max-ZC550KL/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 5 lat później...

Jako że Mikołaj przyniósł mi telefon, bo podobno narzekałem że Motorola G9+ jest za duża, więc wędruje ona do Lombardu. Ale zanim oddam to może ktoś chętny dla siebie lub rodziny. Smartfon z maja więc na gwarancji. Nie zauważyłem śladów użycia

Ja teraz korzystam z takiego. 

Realme_GT_master_Edition_reveal_1626346510165.jpeg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...