Skocz do zawartości

Tematy


ArekH
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Adolf napisał(a):

Dla przypomnienia, raz czy dwa zrobiłem wpis o żużlu, sporcie który mnie nie interesuje, wychwyciłeś to , opr. dałeś, nie udzielam się tam.

Bo zrobiłeś sobie jaja z dyscypliny dla innych ważnej. Może jest nas niewielu, ale jednak. Mamy 3 krotnego Mistrza Świata w wieku 27 lat i to Gorzowianina. Widziałeś gdzieś mój wpis na temat kopanej której totalnie nie cierpię i nie rozumiem, bym się nalewał z jej zwolenników? Nawet głosu w tych wątkach nie zabieram. 

A zależy mi tylko by nie zniechęcać do pisania ludzi, którzy nadal wędkarstwem żyją i się tu swoją pasją próbują dzielić. Niech nawet  tych Kleni czy itp. będzie 500 w tygodniu, gdyby łowca tylko dodał odrobinę szczegółów technicznych byłbym szczęśliwy jak prosiak w gnojówce. Kiedy przeczytałeś tu ostatnio wpis takich pasjonatów jak @Tench_fan czy @Sołtys stan No cóż widać są ciekawsze sprawy. Wychodzi że jak próbuję coś naprawić to tylko psuję innym zabawę. Ponoć gdzieś jest forum do wszystkiego. Pudelek? czy jakos tak? Żarcik. No, tak sobie też popchnąłem pierdy. 

Nawet @Bartek.B coraz rzadziej nas odwiedza. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, ArekH napisał(a):

Wychodzi że jak próbuję coś naprawić to tylko psuję innym zabawę.

Arkadio są postępy ?

Powoli dochodzisz do właściwych wniosków.

Nie płyń pod pront ?, bo się zmęczysz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Fantomas napisał(a):

Arkadio są postępy ?

Powoli dochodzisz do właściwych wniosków.

Nie płyń pod pront ?, bo się zmęczysz ?

Daruj sobie te swoje mądrości chłopaku. Jakoś na mnie nie działają. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.01.2023 o 18:19, elvis 77 napisał(a):


 

 


Ja pisałem tydzień temu.

 

Ja napisze dzisiaj, ale nie dużo, bo nie mam aktualnie nic ciekawego do naisania. xD. Dlatego ograniczam sie tylko do czytania tego co napiszą inni, ale za to regularnego. xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Sołtys stan napisał(a):

Ja napisze dzisiaj, ale nie dużo, bo nie mam aktualnie nic ciekawego do naisania. xD. Dlatego ograniczam sie tylko do czytania tego co napiszą inni, ale za to regularnego. xD

Ufff...jeden odhaczony, że to nie moja wina ?

Dawać tu jeszcze tą resztę to w końcu będę spał spokojnie ?

Do autora...

 

1590401749_kuk41h.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...