Skocz do zawartości

Nowości Daiwa


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Daiwa przygotowała między innym nowy model WINDCAST METHOD FEEDER na 2016r. Niestety nie mogę nigdzie poszukać filmiku z wędziskiem.

Poniżej opis:

"Wysokiej jakości, dobrze wyważone i lekkie feedery o smukłych blankach do połowu metodą. Półparabolicznie pracujący blank perfekcyjnie ładuje się przy wyrzucie i zgrabnie amortyzuje zrywy i ucieczki walczących ryb. Wyposażone w jednostopkowe przelotki Titanium-Oxyd. W zestawie 3 drgające szczytówki."

Jak na tą chwilę widzie trzy długości od 3,00m do 3,90m - ciężar wyrzutu do 80g. 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli się nie mylę to któryś z chłopaków na innym forum robił fotki ugięcia w domowych warunkach. Ja myślałem nad kijkiem na karpika i myślałem o Trabucco nowym. Ale cenka tak podeszła że teraz bliżej mi do Daiwy. Mam pikera tej serii i jest dla mnie super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
2 godziny temu, ArekH napisał:

Jeśli się nie mylę to któryś z chłopaków na innym forum robił fotki ugięcia w domowych warunkach. Ja myślałem nad kijkiem na karpika i myślałem o Trabucco nowym. Ale cenka tak podeszła że teraz bliżej mi do Daiwy. Mam pikera tej serii i jest dla mnie super.

Arek szokda, że jest tylko jedna wersja do 80g - tak bym brał w ciemno - DAIWA to DAIWA. Muszę listę zrobić co chcę kupić przed Rybomanią, bo nie ogarnę.

Co do DAIWY i Rybomanii, to dla mnie mały minus za poprzedni rok, bo na targach w Poznaniu wyłożyli stare modele bez nowości - zobaczymy co będzie w tym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boję się że to może być rozczarowanie na tej Rybomanii. A że szukasz lżejszego kija to pamiętam. Mi ta 80tka by nie przeszkadzała, tym bardziej że Daiwa raczej nie ma za sztywnych patyków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Rybomania jest rewelacyjna, doba, aby wszystko zobaczyć to za mało. Rozmawiałem z przedstawicielem firmy DAIWA i pytałem, dlaczego nie mają nowości (wtedy wchodziła szkocka seria) - powiedział, że to on nie decyduje. Jest pula wędek pokazowych i nic nie mogą zrobić - inne firmy nie zwiodły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • Administrator
Dnia 24.03.2016 o 19:28, stas1 napisał:

Lubię takie filmy,jeżdzisz tam

Nie, nie przepadam za miejscami, gdzie jest tłok, wolę dzicz i samotność na rybach :mauvaisepeche: Chociaż kto wie, może warto się pojawiać w miejscach z ludźmi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Grendziu zmienił(a) tytuł na Nowości Daiwa

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...