Skocz do zawartości

Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...
6 godzin temu, NPC napisał:

 

Ja staram się wszystko zrozumieć, nawet markę, która galopuje za stadem innych marek.

Ale, tak szczerze, @NPC, czy Ty to oglądasz przed zalinkowaniem? Czy po prostu wpadłeś w otchłań nadziei? Głęboko wierzę w to, że z premedytacją pokazujesz nam różne strony świata zwierząt, tudzież stany świadomości ??

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Linek727 napisał:

Ja staram się wszystko zrozumieć, nawet markę, która galopuje za stadem innych marek.

Ale, tak szczerze, @NPC, czy Ty to oglądasz przed zalinkowaniem? Czy po prostu wpadłeś w otchłań nadziei? Głęboko wierzę w to, że z premedytacją pokazujesz nam różne strony świata zwierząt, tudzież stany świadomości ??

Oglądam ale staram się nie komentować nowości. Co mam powiedzieć? Przyznac  Ci rację, że niektórzy przesadzają? Przyznaje Ci to ale co na to poradzę? Świata nie zmienię na tyle byś powiedział, że jest OK.

 

Podobnie jak @ArekH kiedyś napisał o jednym filmiku gdzie starszy Pan dosłownie wycierał smar szmatką i nakładał nowy a powinien wyczyścić wszystko i dopiero po usunięciu wszystkich startych drobinek z zębów przekładni nanosić nowy smar.

Czy coś to da, że ponarzekamy sobie na to co widzimy na filmiku? Może i coś da ale więcej da niekupowanie tego co się nam nie podoba.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...