Skocz do zawartości

Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 10 miesięcy temu...

Idzie nowy sezon, więc idą też zmiany. Jak pewnie wiecie Shimano odłączyło się od Normarku i od przyszłego sezonu mają nowego dystrybutora. Aktualnie trwają pracę nad ofertą na nasz polski rynek, katalog będzie dostępny do końca tego roku. Wychodzi też nowa odsłona kultowego Stradica - CI4+ FB. Co sądzicie o tych zmianach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezła zapowiedź kołowrotka, wydaje się interesujący.
Sam szukam małego kołowrotka do spiningu, ale na takie wydatki mnie nie stać (no chyba, że ktoś mnie testerem sprzętu uczyni). :P

Co nowej polityki dystrybucji Shimano, to zobaczymy jak to się rozwinie. Przy okazji zmian jest szansa na inne rozwiązania, ceny, serwis itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
51 minut temu, RS napisał:

Idzie nowy sezon, więc idą też zmiany. Jak pewnie wiecie Shimano odłączyło się od Normarku i od przyszłego sezonu mają nowego dystrybutora. Aktualnie trwają pracę nad ofertą na nasz polski rynek, katalog będzie dostępny do końca tego roku. Wychodzi też nowa odsłona kultowego Stradica - CI4+ FB. Co sądzicie o tych zmianach?

Oj coś mi się wydaję, że SHIMANO bardzo mocno się spopularyzuję U Nas, ciekawe czemu :icon_arrow1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do zmian, to cała oferta ma być dostępna w dużym magazynie pod Poznaniem w Gądkach - czyli na miejscu w kraju. Swoją drogą ta lokalizacja jest bardzo popularna wśród wielu firm nie tylko wędkarskich. Serwis będzie na miejscu co na pewno będzie miało znaczący wpływ na skrócenie okresu oczekiwania na sprzęt.

 

@Grendziu to chyba dobrze, że będzie możliwość szczegółowego przestawienia wszelkich informacji? :P

Edytowane przez RS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
5 minut temu, RS napisał:

@Grendziu to chyba dobrze, że będzie możliwość szczegółowego przestawienia wszelkich informacji? :P

Ja tego nie neguję, bardzo się ciesze, to czas przede wszystkim dla Ciebie :champagne-2010:  Z chęcią się przyjrzę na bieżąco co i jak, a może dzięki Tobie SHIMNAO wykupi u nas cegiełkę i będzie wspierać nasze działania reklamując się jednocześnie. Cała kasa pójdzie na szczytny cel :221_see_no_evil:

Link tutaj z info 
https://dlaryb.pl/portal/news/cegiełka-w-formie-reklamy-dla-ryb-r115/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marzenie, które coraz bardziej staje się realne. Dzięki wprowadzeniu nowych modeli na rynek np. HG, C14 i CI4+ model, który był już na rynku czyli FJ zyskał niższą atrakcyjniejszą i przystępniejszą cenę. Od siebie dodam, że mam w swoim arsenale model FJ i bardzo dobrze mi służy przy zestawie szczupakowym ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Grendziu zmienił(a) tytuł na Shimano

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...