Skocz do zawartości

Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
1 godzinę temu, RS napisał:

Marzenie, które coraz bardziej staje się realne. Dzięki wprowadzeniu nowych modeli na rynek np. HG, C14 i CI4+ model, który był już na rynku czyli FJ zyskał niższą atrakcyjniejszą i przystępniejszą cenę. Od siebie dodam, że mam w swoim arsenale model FJ i bardzo dobrze mi służy przy zestawie szczupakowym ;) 

Jaka cena tej najtańszej wersji. Podaj linka proszę.

Emil opanuj się ino roz :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Kto był na Rybomanii to nowości widział, a kto nie był to niech żałuje :)

Ogólnie sfera nowości dotyczy wszystkich metod, akcesoriów oraz odzieży. Jako że moją działką wiodącą jest spinning, to chciałbym Wam przedstawić kilka nowości, na które warto zwrócić uwagę:

Pojawiły się dwa fajne modele kołowrotków w przystępnej cenie: Soare BB i Nasci. Fajne uzupełnienie luki między Exage, a Stradic'iem. Pierwszy z nich cechuje się małym rozmiarem, płytką szpulą oraz niską wagą. Relatywnie atrakcyjna cena na poziomie ok. 600zł. Nasci, to jeszcze tańsza propozycja - poniżej 500zł. Obydwa kołowrotki z przekładnią Hagane. Najnowszy Stradic CI4+ to już nieco wyższy pułap cenowy, jednak równie znakomita propozycja. Nienaganna praca na sucho i dobre spasowanie elementów. Są też nowe kołowrotki z wyższej półki - Ultegra czy Vanquish. Co do wędek tutaj także nie obyło się bez zmian. Zupełnie nowa seria Fireblood to na prawdę wysoka półka. Z tańszych modeli doszła seria Nasci, odświeżono serię Technium charakteryzującą się niebieskim blankiem oraz dobrym stosunkiem na poziomie cena-jakość. Fani dużych przynęt są zachwyceni modelem do casta 56-170gr.

 

Biorąc pod uwagę nowy zespół, dystrybucję oraz serwis na pewno o Shimano będzie głośno w nadchodzącym sezonie :) Jeśli jesteście zainteresowani to jestem w stanie przybliżyć Wam specyfikację poszczególnych pozycji na przestrzeni sezonu.

 

FotorCreated.jpg

IMG_7184.JPG

IMG_7302.JPG

IMG_7303.JPG

IMG_7304.JPG

IMG_7305.JPG

IMG_7306.JPG

IMG_7313.JPG

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toż to dzieła sztuki. A teraz pogdybam. Gdybym - stałyby u mnie na półkach w pokoju zamiast wazoników. Byłyby czyszczone i polerowane jak srebrna zastawa. A idąc z nimi nad wodę stałbym obok ochroniarz.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Grendziu zmienił(a) tytuł na Shimano

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...