Skocz do zawartości

Jezioro Margonińskie


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
2 minuty temu, marek_pt napisał(a):

(trolling). Do tej pory glownie lowilem klasycznie, z brzegu metoda i feederem klasycznym, kocham tez splawik - a slyszalem sporo o pieknych Linach medalowych, ciemno wybarwionych na Margoninie :)

Trolling wydaje mi się że jest/był zakazany,  bo...

O liniach zapomniałem, są faktycznie medalowe i bardzo ciemne. Moje rekordy za czasów studiów na czereśnie lub wiśnie...

Odezwie się jak będę kiedyś w pobliżu, miałem być dzisiaj w domku cis sprawdzić, ale jadę do Gdańska.

Zapraszam też na nasze  łowisko w Nienawiszczu, tam szybciej można mnie złapać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Grendziu napisał(a):

Trolling wydaje mi się że jest/był zakazany,  bo...

O liniach zapomniałem, są faktycznie medalowe i bardzo ciemne. Moje rekordy za czasów studiów na czereśnie lub wiśnie...

Odezwie się jak będę kiedyś w pobliżu, miałem być dzisiaj w domku cis sprawdzić, ale jadę do Gdańska.

Zapraszam też na nasze  łowisko w Nienawiszczu, tam szybciej można mnie złapać...

To chyba Cie zaskocze bo z najnowszego zarzadzenia; 

 

image.png.97816e52ee2db822a9942b1630433e3a.png

 

Te liny mnie najbardziej chyba ciesza, piekna ryba :)

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Grendziu napisał(a):

Trolling wydaje mi się że jest/był zakazany,  bo...

O liniach zapomniałem, są faktycznie medalowe i bardzo ciemne. Moje rekordy za czasów studiów na czereśnie lub wiśnie...

Odezwie się jak będę kiedyś w pobliżu, miałem być dzisiaj w domku cis sprawdzić, ale jadę do Gdańska.

Zapraszam też na nasze  łowisko w Nienawiszczu, tam szybciej można mnie złapać...

Na Nienawiszcz napewno sie wybiore, odezwe sie! :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

@marek_pt co do łódki czy pontonu typowo na Margonin stawiałbym na ponton 380-480 Kraken  w zależności od potrzeb, do tego przypczepka, że jak się znudzi to jedziesz na inną wodę.
Po pierwsze, nie ma profesjonalnego slipu nad wodą w Margoninie, ja slipuję łodkę u Rybaka, ale jak jest niski stan wody, to jest problem, po drugie elektryk tylko, moja łódka na cały dzień pływania na elektryku jest za ciężka,  więc najłatwiej nawet samemu ściągnąć gdziekowiek ponton z przyczepki i sprawa załatwoina. Ja wiele razy omijałem te wodę ze względu na slip i brak możliwości spaliny właśnie :)
A Ty masz działke w "idalnym" miejscu bo czy popłyniesz w lewo czy w prawo to masz mniej więcej taką samą odległość na dobre miejscówki :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Grendziu napisał(a):

@marek_pt co do łódki czy pontonu typowo na Margonin stawiałbym na ponton 380-480 Kraken  w zależności od potrze, do tego przypczepka, że ajk się znudzi to jedziesz na inną wodę.
Po pierwsze, nie ma profesjonalnego slipu nad wodą w Margoninie, ja slipuję łodkę u Rybaka, ale jak jest niski stan wody, to jest problem, po drugie elektryk tylko, moja łódka na cały dzień pływania na elektryku jest za ciężka,  więc najłatwiej nawet samemu ściągnąć gdziekowiek ponton z przyczepki i sprawa załatwoina. Ja wiele razy omijałem te wodę ze względu na slip i brak możliwości spaliny właśnie :)
A Ty masz działke w "idalnym" miejscu bo czy popłyniesz w lewo czy w prawo to masz mniej więcej taką samą odległość na dobre miejscówki :P

Dzieki Grendziu, tak wiem - mam wlasnie w planie ponton i bedzie zwodowany wiekszosc czasu i zacumowany przy 'moim' pomoscie pewnie :) Wiem ze jest zakaz spaliny, tak czy inaczej nie moge sie doczekac lowienia z lodki, bo to bedzie moj debiut :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...