Skocz do zawartości

Fotele.


ArekH
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Arek czy Ty czytasz non stop w moich myślach, czy odwiedzamy te same strony?:beer:

Oglądałem kilka dni temu propozycję foteli i na tym właśnie się zatrzymałem. To co napisaliście powyżej wszyscy - nic dodać, nic ująć - brak podłokietników jak dla mnie to największy minus - co do reszty, myślę, że do dopracowania.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie, nie mam żadnego fotela więc mądrzyć się nie będę. :ph34r:
Ale cena wydaje się interesująca jak za takie siedzisko. Niemniej, przy wypadach na 2-4 godziny z lekką wędką: bat, spławik nie kupię sobie takiego "bagażu". Swoją drogą komuś wagę ukradli, że w opisie nie wspomniano jaka jest masa tego rurkowo-brezentowego siedziska?" xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Grendziu napisał:

Arek czy Ty czytasz non stop w moich myślach, czy odwiedzamy te same strony?:beer:

Oglądałem kilka dni temu propozycję foteli i na tym właśnie się zatrzymałem. To co napisaliście powyżej wszyscy - nic dodać, nic ująć - brak podłokietników jak dla mnie to największy minus - co do reszty, myślę, że do dopracowania.

Nie Darku. Mamy po prostu podobne oczekiwania.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

No dobra, jak ktoś coś znajdzie fajnego to niech wrzuca -  mój Elektostatyk ma z 5lat i kiedyś pewnie mu te niteczko/sznureczki pękną i se dupsko obiję - myślę, że nawet niedługo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak sobię siedzę na tyłku i myślę. Chyba nie ma sensu bym inwestował w ten fotel. Następny grat do garażu. Popracuję nad przeróbką mojego starego Elektro. Obcinka przednich nóg przed poziomą poprzeczką. Dospawanie profilu z uchwytami+ zakup nóg regulowanych ogarnie temat.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda nie mam migomatu tylko spawarkę garażową. Ale to samoróbka od przyjaciela.Niezmiernie udana. Marketowe bije na łeb. Zakup elektrod najcieńszych przy niskim amperażu może pociągnie? Co myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...