Skocz do zawartości

Fotele.


ArekH
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, ArekH napisał:

A Korum to nie czasem Holendrzy?

Strzelałem, że Anglicy. Jak Holendrzy, to i tak przewalutowują się z USD na EURO.

9 godzin temu, Elvis napisał:

Co innego jakby te fotele były robione w Polsce. Powinny być 5x tańsze. Ale znając Polską zachłanność to byłyby tańsze o 5 dych .

Elektrostatyk jest sporo tańszy od swoich zachodnich odpowiedników.

Przykładowo kosz z podestem Jaxona kosztuje około 600PLN (najtańsza wersja). Podobny zachodniej marki jest dużo droższy. Oba wyprodukowane w Azji. Płacisz za markę i przewalutowania. Jak mi ktoś gada, że mam się pospieszyć z zakupem, bo zaraz Euro będzie droższe i ceny pójdą w górę, to się śmieję. Zauważcie, że co roku Euro idzie w górę i jest to powód do podniesienia cen. Gdyby to Euro szło w górę tak, jak gadają sprzedawcy, to już dawno byłoby po 10 PLN i więcej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Dodam tylko, że kurs Euro czy Dolara do złotego aktualnie to nie przypadek!!!

Nie da się porównać Jaxona do Korum w tym przypadku, to tak jak na siłę w Polonezie dać sobie znaczek z przodu BMW i udawać, że ma się lepsze auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Grendziu napisał:

Nie da się porównać Jaxona do Korum w tym przypadku, to tak jak na siłę w Polonezie dać sobie znaczek z przodu BMW i udawać, że ma się lepsze auto.

Dlaczego niby nie da się porównać? Nie rozumiesz chyba tego, co piszę, bo jak się ma wstawianie przykładu o BMW do tego?

Nie wiem, czy Korum robi takie rzeczy, jak Jaxon, ale jeśli mają zbliżone produkty, to dlaczego niby nie porównać? Teraz dokładnie wpisujesz sie w pierwsze dwa punkty, o których pisałem wcześniej. Ja wiem, Jaxona to do ręki nie weźmiesz :) Ja zrobię to z przyjemnością, bo lubię, jak mi kasa w portfelu zostaje :)

Za cholerę nie kumam ekscytacji zachodnimi markami. Jakieś Trabucco, jakieś Korum, pffff. Czysta socjotechnika opierająca się na marketingu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Mylisz się, bo mam masę produktów Jaxona - podałem przykład tylko i wyłącznie foteli, oraz ich jakość. Nie krytykuję Jaxona jak firmy, bo wśród iluś tam ..... mają kilka rzeczy naprawdę fajnych i ich używam.

Korum nie kupię, bo mam dobrą jakość Elektrostatyka - ubolewam tylko, że nie idą w innowacyjność, o czym pisałem wcześniej.

Ja widzę różnicę pomiędzy wędką jaxon, trabucco, czy drennan - czasami za jakość warto zapłacić. To jak z butami - wydałem 800zł za jeden model i śmigam w nich ponad 2 lata dzień w dzień i nic im się nie stało, gdybym kupił tańsze, podobne to noga by tak nie odpoczywała, pociła się, a pewnie przepłacił z 2 razy wymieniając je.

Trzeba wypośrodkować, czy płacę cenę i mam na lata, czy kupuję bubel na chwilę - każdy ma prawo wyboru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydawało że to Korum robi dla Prestona,ale pewności nie mam. I właściwie to chyba nie tak ważne. Co do porównywania z Jaxonem? Chyba bym nie zaryzykował. Jaxon to w większości klasa budżetowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykukałem właśnie uchwyty do nóg. Myślę że jak się zdecyduję na przeróbki, to takie oryginalne dodatki mogą nadać lepszego wyglądu chałupniczej samodziełce.

opt_1328012370335977635532755985.jpg

opt_132801256514693992311774489138.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...