Skocz do zawartości

Fotele.


ArekH
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę że jeśli masz trochę praktyki w spawaniu i faktycznie przy niskim amperarzu da radę spawać to bez problemu dasz radę

Cieńsze rzeczy spawałem z bratem

Spawarka na siłę czy 220?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
26 minut temu, Elvis napisał:

Po pierwsze- płacisz za logo

Po drugie- wybrałeś najdroższy model

Po trzecie- kurs walutowy

Po czwarte- to nie jest drogo,tylko my za mało zarabiamy...

Myślę, że nasz elektrostatyk mógłby wpaść na coś podobnego, dwa razy oglądałem ich na Rybomanii i cały czas ten sam schemat - co prawda są fajne, ale nowości by się przydały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Elvis napisał:

Po pierwsze- płacisz za logo

To dla tych, co mają kompleksy i muszą sobie podnieść ego

5 minut temu, Elvis napisał:

Po drugie- wybrałeś najdroższy model

jak wyżej :)

5 minut temu, Elvis napisał:

Po trzecie- kurs walutowy

Korum to angielska firma a z Chińczykami rozlicza sie w USD. Sami też muszą się potem z USD przewalutować. Nie widzę problemu, by przewalutować się również z USD na PLN, a nie z USD na Ł na PLN.

 

28 minut temu, Elvis napisał:

Po czwarte- to nie jest drogo,tylko my za mało zarabiamy...

Zarobki nie grają roli, bo skoro można coś zrobić taniej, to dlaczego ma być drożej? To, że Angoli stać na to, czy nie nie oznacza, że coś jest dobrze wycenione, a zatem tanie/drogie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to zarobki nie grają roli ?

Skoro my zarabiamy przeciętnie 2000 w PLN angole tyle samo tylko w £ . My kupujemy ich towar po przewalutowaniu czyli 5x drożej.

Sam nie lubię ja się porównuje angielskie (zachodnie)zarobki o przelicza na polskie. Podobnie ceny. Zarabiasz w €, £, $ to płacisz w takiej samej walucie i nie powinno się tego przeliczać na nasze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...