Skocz do zawartości

Rodzaje pelletów do koszyczka


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 20.04.2016 o 21:58, ArekH napisał:
Tak myślałem po podanych przez ciebie czasach i zdjęciach z pracy pelletu. Podoba mi się. Trochę mnie jedynie zapach zastanawia! Kupiłem wczoraj Kryla od Dynamita, wali nawet przez folię! 

 

1 mm? Mam całą serię z tego rozmiaru. Green, Amino i Krill.

Powiem Ci że taki słaby zapach, może być zaletą. On tak pachnie dopiero po namoczeniu. Na sucho to tak nie czuć. Sprawdzę jeszcze raz jutro, bo dzisiaj mnie trochę bolała głowa i mogłem mieć przez to zakłócony węch. Jakiś ciężki dzień.

Kupiłem też ostatnio zanętę tej firmy do metody: method& groundbait Sweet Red i szału nie ma. Nie robiłem jeszcze dokładnej analizy, ale to mielone pellety truskawka z rybą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A używa ktoś może ryba truskawka z Bolanda obiło mi się , ze całkiem dobry pellecik .

Już tyle tego przerobiłem, że nie jestem pewien, ale chyba nie odbiega jakością od innych tańszych pelletów. W chwili obecnej mój nr 1 to Micros Ringersa i inne markowe produkty. Z "polskich" to Lorpio i Mondial-F. Pozostałe jako dodatek do zanęty są bardzo dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
18 godzin temu, ArekH napisał:

Chłopaki z pewnego forum zapodali link. oferta wyglada na atrakcyjna cenowo. Tylko jak to pracuje. No i kupic caływór ,ciut problematyczne. 

https://www.e-fishing.pl/produkty/wedkarstwo-karpiowe/pellet/zanetowy/coppens,2,4182  

Co rozumiesz przez hasło "cały wór"  ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...