Skocz do zawartości

Rodzaje pelletów do koszyczka


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
7 minut temu, ArekH napisał:

Tak. masz racje ja spojrzałem na inną stronkę z tym samym pelletem. Jest większy wybór i rozmiary ok pod nęcenie i Method. 

http://www.coppens.pl/DLA-WEDKARZY(2,201,).aspx   

A jakie on ma opinie kolego?

Mnie najbardziej interesuje red premium halibut, jak już pisałem wcześniej, ale wydać 300zł na coś niesprawdzonego... Nie kreci mnie to :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak napisałem wyżej. Te linki zapodali koledzy z innego forum. Wstawiam jako ciekawostkę. Nie rozumiem czemu mnie atakujesz. Nie każę nikomu kupować, ani testować. I dlatego też napisałem o tych worach , bo również nie mam zamiaru wydawać tyle kasy. Zjedz Snickersa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Dnia 29.04.2016 o 15:50, ArekH napisał:

Jak napisałem wyżej. Te linki zapodali koledzy z innego forum. Wstawiam jako ciekawostkę. Nie rozumiem czemu mnie atakujesz. Nie każę nikomu kupować, ani testować. I dlatego też napisałem o tych worach , bo również nie mam zamiaru wydawać tyle kasy. Zjedz Snickersa. 

Misiu nie atakuję Ciebie ani trochę, źle mnie odczytałeś. Zapytałem Ciebie czy znasz opinię na temat tego produktu nic więcej kolego:beer1: Napiszę więcej, gdybyś zaczął mnie namawiać na układ jakiś zakupowy, to pewnie bym uległ :P

Ziomków nigdy nie atakuję, nie mam powodu Mistrzu:icon_arrow1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Nie mam pojęcia o opiniach. Jeden z chłopaków napisał że stosuje, ale bez szczegółów. 

Jak się dyskusja może rozwinie to dam znać. A teraz dymam kosić trawnik. Bo jutro po rybach,to szczerze wątpię. ;)  

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.04.2016 o 20:45, ArekH napisał:
Chłopaki z pewnego forum zapodali link. oferta wygląda na atrakcyjna cenowo. Tylko jak to pracuje. No i kupić cały wór, ciut problematyczne. 

https://www.e-fishing.pl/produkty/wedkarstwo-karpiowe/pellet/zanetowy/coppens,2,4182  

 

Kupiłem kilka kg różnych peletów. I tak miałem kupować a że u nich wysyłka 10zl i od razu rabat 5% za rejestrację to Władek poszedł się.....

Kupiłem jeszcze matę za 25zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Dnia 30.04.2016 o 19:23, Ostap napisał:

Kupiłem kilka kg różnych peletów. I tak miałem kupować a że u nich wysyłka 10zl i od razu rabat 5% za rejestrację to Władek poszedł się.....

Kupiłem jeszcze matę za 25zl.

Daj znać jak pracował w wodzie:EWBTE-min:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zeszłorocznych doświadczeniach, z różnymi betonującymi pelletami o różnych smakach,zostanę chyba przy nucie rybnej, tudzież naturalnej. Jakoś te różne kukurydze, banany i inne morwy nie powaliły mnie efektami jak i pracą. Jak na tą chwilę, jadę na Lorpio, pięknie się pracuje z Ringersem, ale co do efektów, to za wcześnie po jednym wypadzie. To na komercji. Do mieszanki rzecznej, na razie wystarczy mi Aller. Mam wrażenie że moje rzeki nie tolerują zbyt agresywnego zapachu smrodku mączki. Ale testuję nadal. Tylko to już nie o pelletach mowa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...