Skocz do zawartości

Stare ale jare - czyli ponadczasowy sprzęt wędkarski


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Dziś robię porządki późno zimowe lub jak kto chce wczesne wiosenne.

Do ręki na początek wpadł mi kołowrotek Dragon Maxima FR1040i.  Mam go około 8/10 sezonów (w zasadzie różne trzy wielkości tego modelu są pomiędzy mną i ojcem). Na jesieni poprosiłem ojca aby mi go ponownie przywiózł, będę używał jako rezerwowy lub jako na stałe zamontowany przy zestawie gruntowym. Na trzy sztuki ciężkiego mielenia gruntowego przez lata, te kręciołki nigdy mnie nie zawiodły, POLECAM!!!
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
52 minuty temu, Ostap napisał:

Kolego Darku skoro Ty nie wiesz co to jest czarnuch to mnie ręce opadają emoji16.png

Dobrze że Daniel czuwa emoji122.png

Ja tam slangiem warszawskim nie rzucam, jestem Pyra :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Ostap napisał:

Kolego Darku skoro Ty nie wiesz co to jest czarnuch to mnie ręce opadają emoji16.png

Dobrze że Daniel czuwa emoji122.png

Ot paskudni rasiści, czarność widzą monotonnie. xD
Aż musiałem sprawdzić, czy ten kołowrotek z lat 90' jest mniej czarny niż wasze Shimano, czy to po prostu dobry DAM (Quick).
Teraz pytanie, czy ja przegapiłem moment gdy ktoś ustalił co jest "czarnuchem", czy po prostu więcej Shimano Baitrunner pozostało, stąd takie podejście. xD:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się wydaje, że w takim dziale, swoje opisy warto by poprzeć jakimiś fotkami. Troszkę wysiłku koledzy. Skoro to ma być rozwojowo? To niech nasi młodzi koledzy choć na foto zobaczą o co staruchom chodzi. Podanie pewnych parametrów ,by je było można porównać z teraźniejszymi też by nie zawadziło.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...