Skocz do zawartości

Użyteczne nie wędkarskie drobiazgi.


ArekH
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, MjMaciek napisał:
Daniel w tej dużej strzykawie jest pellet expander?

 

Nie. Karma dla kota.

Też jest pływająca i kiedyś stosowałem ten sposób do nęcenia karpi na sadzawce. Tylko trzeba uważać, bo po chwili Karma puchnie i robi się znów pływająca. 

Na potrzeby artykułu użyłem karmy, bo nie mam przy sobie expandera. Mam podobny pływający od Lorpio, ale to nie to samo. Potrzebowałem zdjęć.

Oglądałem wczoraj w sklepie po raz kolejny expander Sensasa i jakiś jeszcze, ale nie mogę się przełamać. To będzie kolejny rok pod znakiem feedera. I tylko okazyjnie odleglościówka lub bat.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, ArekH napisał:

Planuję kupić komplet probówek. Tylko zastanawia mnie jedno. Takie rzeczy są  pokrywane od wewnątrz jakąś substancją przeciw krzepnięciu czy coś. Myślicie że to może mieć jakiś negatywny wpływ na przynęty? To fajna rzecz, miałem w ręku, jest niełamliwe i zabiera niewiele miejsca. Komplet 50szt nawet z przesyłką to niewielki koszt.

http://allegro.pl/probowki-do-oznaczania-glukozy-we-krwi-50-szt-i5779179088.html    

Zmiana planów. Pogadałem sobie ze starym przyjacielem z forum (Innego) Gienkiem. Pokazał mi kilka błędów w doborze. I zaproponował alternatywę.  Właśnie zamawiam.

http://allegro.pl/probowka-pp-zintegrowana-z-zatyczka-10-ml-x-10-szt-i5662947670.html  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
2 godziny temu, ArekH napisał:

Zmiana planów. Pogadałem sobie ze starym przyjacielem z forum (Innego) Gienkiem. Pokazał mi kilka błędów w doborze. I zaproponował alternatywę.  Właśnie zamawiam.

http://allegro.pl/probowka-pp-zintegrowana-z-zatyczka-10-ml-x-10-szt-i5662947670.html  

 

Ładna, fajna, kojarzy mi się.... :pb_lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie potrafię się domyślić z czym koledze się kojarzy. Ale pewnie dlatego że z tym czymś na pewno do czynienia nie miałem. :P Dla mnie to probówka na krew(osocze) Zamówione 2 komplety. Na pellecik i kulki 8-10mm jak znalazł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 2.02.2016o17:14, ArekH napisał:

Planuję kupić komplet probówek. Tylko zastanawia mnie jedno. Takie rzeczy są  pokrywane od wewnątrz jakąś substancją przeciw krzepnięciu czy coś.

Z tego co mogę wywnioskować (nie badałem chemicznie), to wszystkie probówki które miałem w łapkach (około 10-20 typów) a użyłem tego kilkanaście tysięcy sztuk, nie miały żadnych dodatków chemicznych jako substancji wspomagających. Po prostu pobieranie prób i ich przechowywanie musi odbywać się w określony sposób, co zabezpiecza jakość pobranej substancji.

Co do samych zakupów, warto sprawdzać sklepy medyczne i hurtownie sprzętu laboratoryjnego, mają duży wybór sprzętu, choć ceny mogą być minimalnie inne niż na aukcjach.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...