Skocz do zawartości

RANGI "dla Ryb"


Kotwic
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
2 minuty temu, stas1 napisał:

A po co  te rangi

Rangi są w systemie, Ilość kropek. Zmienia się od ilości dodawanych postów. Rangi można nazwać humorystycznie, tak jak zaproponował to @Kotwic

+zielony to coś innego, to strzałka do góry - czyli taki lajk jak na fb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Grendziu napisał:

Arek ja to mogę zmienić, nie widzę w tym problemu. Jak ma kogoś to urazić i ma strzelić focha to mogę to zlikwidować.

Nie no K.... weź! Focha?? Przestań. Dostosuję się do większości! Darek ! Ja mam dystans do życia. Myślałem że na tyle to już wiesz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale kto tu mówi o strzelaniu focha??? Spokojnie Darek. Myślę, że z Arkiem zgadzamy się w tym temacie, bo te rangi są "dziwne" i mało poważne. Nie mam z tym jednak żadnego problemu i mogę być nawet dżdżownicą ;) Szczerze mówiąc nie zwracam na rangę uwagi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 minutę temu, ArekH napisał:

Nie no K.... weź! Focha?? Przestań. Dostosuję się do większości! Darek ! Ja mam dystans do życia. Myślałem że na tyle to już wiesz!

Lewizną dzisiaj wstałem... Biorę świat na bardzo poważnie :champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Przed chwilą, ArekH napisał:

Pierdolnij sobie podwójną Szkocką  i wyluzuj! Ale od Pepsi to z daleka Młody! :P

Jutro będzie, Ziomkowi dzidzia się urodziła wczoraj, czy dotrze nie wiem, ale opijać z innymi mamy zamiar :champagne-2010: Może brak :pepsi: mi nie służy :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, ArekH napisał:

Zrobimy tak. Co ty wygrzebiesz? Ja tym powędkuję! I efektami zabijemy Ego Pana po maszynce do golenia brody,nie głowy? Pasi?

Aruś szkoda, że już ciemno na dworze... ale za to jutro wyruszę na "polowanie". Dawniej kopałam szpadelkiem z chłopakami (tata, mąż, brat) i wyciągałam z ziemi rosówki :D Tyle w temacie ryb umiem zrobić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...