Skocz do zawartości

Książki dlaRyb.pl


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Mamy "muzyczny przekaz", mamy "filmy dlaRyb.pl" - to może czas na książki...

Osobiście uwielbiam biografie sportowców - już tak jakoś mam od dzieciństwa, że interesowałem się tylko i wyłącznie sportem...

W ręce wpada mi dziś, trochę odkurzona, trochę zapomniana, ale za to książka gdy muszę, gdy chcę oddalić myśli... OPEN Autobiografia Tenisisty - Andre Agassi. Po części idol z dzieciństwa przez którego latami, jak nie dziesięcioleciami  biegałem na korcie od rana do wieczora za piłeczką tenisową z rakietą - niestety po tym sporcie (czynnym) pozostało tylko wspomnienie :( 

Jeśli ktoś z Was uważa, że sportowcom przychodzi w życiu wszystko  bardzo łatwo, w tym sława i pieniądze -  to przeczytajcie kilka pierwszych rozdziałów o sadyście ojcu, który zabił w Andre dzieciństwo, ale zarazem wytrenował jednego z najlepszych tenisistów na świecie, a już na pewno jednego z najbardziej rozpoznawalnych...

Uciekam do książki. Dobranoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czytam również biografie sportowców między innymi Kuba Błaszczykowski, Andrea Pirlo, Leo Messi, Ronaldo a książki związane z wędkarstwem to 1001 porad wędkarskich- John Wilson książka bardzo przypadła mi do gustu są w niej cenne wskazówki a oprócz tego to co miesiąc kupuje gazetę Wiadomości Wędkarskich

2037268_0.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
11 godzin temu, ArekH napisał:

Jeśli ktoś lubi powieści kryminalno szpiegowskie, polecam "Niedźwiedzie łzy", Thomas Craig. Napisał też Firefox, co zostało z filmowane. 

Skorzystam :D

Jestem po lekturze najnowszej powieści Kinga - "Instytut", wydaje mi się, że im starszy jest ten pan, tym lepsze ma pomysły na swoje książki, teraz zbieram siły na jego powieść "Pod kopułą", to "jedyne" 1000 stron, więc jako przedbiegi zafundowałem sobie 'Historia Lisey" tegoż autora :)   Dla mnie z miesiąc temu zaczął się martwy sezon wędkarski (problemy z zatokami i nie chcę ryzykować dłuższego przebywania nad wodą) więc trzeba coś robić ;) :D

Edytowane przez grych
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.11.2019 o 22:51, mav3rick napisał:

Jak zaczniesz "Pod kopułą" to gwarantuję, że szybko przeczytasz. Mnie tak wyciągnęło, że w 4 dni ją skończyłem emoji4.png

Jest film na netflixie, jakby ktoś po lekturze chciał obczaić :P Ja zrobiłam odwrotnie, najpierw obejrzałam, a później kupiłam książkę, i teraz czeka... :P

Ale mam do oddania za niedługo książkę Jo Nesbo - "Pragnienie". Najlepiej na terenie Poznania lub Gorzowa Wlkp. :)

Dnia 30.11.2019 o 23:00, ArekH napisał:

Moja Pani, jest fanką  P. King. Możecie się dogadać co i kto czytał i czy warto!

Ja sporo czytałam, ale już nie potrafię powiedzieć, które najbardziej zryło mi banię i które polecam :P "Pan Mercedes" było dobre, "Christine" o samochodzie pożerającym ludzi :D, "Bazar złych snów" - zestaw parunastu opowieści, które dają do myślenia, co ten King ma w głowie... :P ostatnio oglądałam "Smętarz dla zwierzaków" i też dobre, ale książki nie czytałam :P i mam już "Doktor Sen" od jakiegoś czasu i czeka na swoją kolej. Ale chyba pytanie najważniejsze, co już czytała Twoja Pani :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszła książka polecana przez Adama. Powiem że jak to zobaczyłem, morda mi się wydłużyła. Kupę kasy za zeszyt niemal, zapłaciłem. Liczę że treść mi to zrekompensuje. 

IMG_20191210_134609.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...