Skocz do zawartości

Książki dlaRyb.pl


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, Grendziu napisał(a):

Nie chce zaśmiecać wątku, a ktoś z Was czyta jeszcze Wiadomości Wędkarskie chociaż w formie papierowej 🤔

 

PXL_20230328_180949117.jpg

Skończyłem z prasą wędkarską odkąd zniknęło "Spining i Mucha"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce zaśmiecać wątku, a ktoś z Was czyta jeszcze Wiadomości Wędkarskie chociaż w formie papierowej
 
PXL_20230328_180949117.jpg.044e5dfe5e6b311f3ff28f184083a7ec.jpg
Co miesiąc kupuje i czytam

Wysłane z mojego SM-S918B przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, ArekH napisał(a):

Dojszły. Udana transakcja. Książki nie zniszczone. Na okładkach dwie legendarne formacje naszego narodu. Pancerni i Husaria. 

IMG20230330163915.jpg

I znów zalegniesz, i znów będziesz czytał i podgryzał paluszki, i znów będziesz we śnie kręcił się jak moskal pod kopytami husarskiego konia... Ja to rozumiem 🤣

Daj znać, czy warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Bebzon napisał(a):

I znów zalegniesz, i znów będziesz czytał i podgryzał paluszki, i znów będziesz we śnie kręcił się jak moskal pod kopytami husarskiego konia... Ja to rozumiem 🤣

Daj znać, czy warto.

Pewnie będzie jak piszesz, ale jestem nie reformowalny. Dla mnie coś takiego jak E-bok nie ma racji bytu. Książka ma być i śmierdzieć. W tedy jestem we własnym świecie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, ArekH napisał(a):

Pewnie będzie jak piszesz, ale jestem nie reformowalny. Dla mnie coś takiego jak E-bok nie ma racji bytu. Książka ma być i śmierdzieć. W tedy jestem we własnym świecie. 

Kupę książek przeczytałem na e-. Czasem z musu, bo np. w zeszłym roku na wakacjach "niebieską" serię Stachury opierdzieliłem w 3 dni, potem jeszcze jakieś dwie i zostały tylko e-zbuki, bo więcej książek nie zabierałem. Masz rację, czytanie e- jest do dupy. Nie ma tego czegoś - zapachu, szelestu, szacunku dla autora.☺️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...