Skocz do zawartości

Haki do feedera


Artur
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie to ciężki temat. Haczyków Ci u mnie dostatek.

Przy metodzie Królują Drennany. Jednak posiadam i często używam Guru. Szczególnie model QM1.

Prestona też są. Pr36 i Pr39.

Na zwykłego feedera i mniejsze ryby posiadam sporą kolekcję gotowców Browninga. Zresztą do matody też mam ich zestawy. Haki mają Cormoranana, ostre i czepne. Dość mocne.

Stosują głównie haki bezzadziorowe lub z mikro zadziorem. Wyjątkiem są wspomniane Pr39 Prestona. Te posiadają normalny zadzior. Mam je tak dla świętego spokoju. Jakby było za dużo spinek i nie było na co zgonić.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Tak jak Artur stosuję 1810 do robaczków. Do ziaren 2230. Do włosa? Podstawą są u mnie Drennan WGS. Rozmiarówka dość spora w porównaniu nawet do innych Drennanów.

Na moje potrzeby starcza rozmiar 10-12. Bardzo dobrze przy mettodzie łowi mi się na PR36 Prestona. Przestały do mnie przemawiać Specjalist, Drennanowskie. Jakiś taki za długi trzonek. 

Na komercjach łowię dość rzadko, QM1 nie mam swojego zdania. Wim że Daniel je u...Lubi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Dnia 1.02.2016 o 21:31, Artur napisał:

Witam jakie używacie haczyki do feedera moja ulubiona seria to gamakatsu 1810b haczyk dosyć delikatny ale niesamowicie ostry

FB_IMG_1453918007120.jpg

Podpisuję się oburącz po tymi hakami.... miodzio :smileys-fish-307548:. Od zeszłego wieku i od No.14 :smileys-fish-397701:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Przy poprzednich zakupach w sklepie "D" uległem kryptoreklamie, i zakupiłem Kamasany. Powiem wam że nie żałuję. Wziąłem 911 i Animale. Animale mi nie do końca pasują. Są zbyt "Siajni" Teraz planuję zakup 560tek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...