Skocz do zawartości

Nowości firmy MCKARP


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak zapach ?
Ale ty pytasz o zanęty czy przynęty?
Zanęta TF jest owocowa, a przynęty też mam. Owocowe, cytrusowe i w ogóle jakie sobie życzysz.
Zanęta Tutti Frutti jest słodsza od Magic Feeder. Nie pamiętam czy i ile zawiera mączek.
Magic to mieszanka Tutti z Power Fish.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZANETA

Magic jest Ok ale szukam czegoś jeszcze slodszego  . Powiedz ,że pachnie jak kiedyś HIT  a zakochał się w niej  ? po wypłacie będę chciał zamówic  Magic i TF  

PRZYNĘTY???

Hmmm może by wziąć  jakąś na próbę... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Marek nie próżnuje i cały czas coś wrzuca nowego lub poprawia i tak już dobry towar.
Tym razem trafiło na zanęty do methody. Otóż postanowił zamienić kolorowe mielone dumbelsy specjalnie zrobionym kolorowym mikro pelletem.
Zaczynam żałować że kupiłem większą ilość, ale może uda a mi się wyrwać trochę tego pelletu luzem i go przetestować.
Póki co zanęty są jeszcze nie dostępne.
A swoją drogą, czy widział ktoś podobne rozwiązanie!
Ps. Zdjęcia ukradłem z Fb od Stacha, ale w dobrej sprawie więc może się nie obrazi. FB_IMG_1642592729457.jpgFB_IMG_1642592736164.jpg

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 godzinę temu, elvis napisał:

Marek nie próżnuje i cały czas coś wrzuca nowego lub poprawia i tak już dobry towar.
Tym razem trafiło na zanęty do methody. Otóż postanowił zamienić kolorowe mielone dumbelsy specjalnie zrobionym kolorowym mikro pelletem.
Zaczynam żałować że kupiłem większą ilość, ale może uda a mi się wyrwać trochę tego pelletu luzem i go przetestować.
Póki co zanęty są jeszcze nie dostępne.
A swoją drogą, czy widział ktoś podobne rozwiązanie!
Ps. Zdjęcia ukradłem z Fb od Stacha, ale w dobrej sprawie więc może się nie obrazi. FB_IMG_1642592729457.jpgFB_IMG_1642592736164.jpg

Ten pellet wygląda jak poćwiartowany i kolorowany pęczak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, elvis napisał:

Ps. Zdjęcia ukradłem z Fb od Stacha, ale w dobrej sprawie więc może się nie obrazi.

 

35 minut temu, Grendziu napisał:

Ten pellet wygląda jak poćwiartowany i kolorowany pęczak ?

Wydaje mi się że to jak do tej pory najbardziej pelletowy pellet z Marka stajni. Ciekaw jestem jak pracuje. Pierwsze wypusty były raczej granulatami i nie pracowały. Niewiele wędkuję na komercjach, ale patrząc na ceny Sonu, McK. ma u mnie szanse FB przegrało już rok temu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
52 minuty temu, ArekH napisał:

 

Wydaje mi się że to jak do tej pory najbardziej pelletowy pellet z Marka stajni. Ciekaw jestem jak pracuje. Pierwsze wypusty były raczej granulatami i nie pracowały. Niewiele wędkuję na komercjach, ale patrząc na ceny Sonu, McK. ma u mnie szanse FB przegrało już rok temu. 

Marek chyba jako jedyny na rynku, powiedziałbym że prawie w całej Europie, od samego początku próbuje robić swój i tylko swój pellet, nie bazując na...? Dlatego pełen szacunek, nawet jeśli betonował swego czasu.

Z całym szacunkiem @ArekH ale na podstawie zdjęć nie da się tego ocenić. Ja napisałem mały żarcik o tym pęczaku (moja ulubiona zanęta i przynęta przez lata), na pewno na targach zapoznam się z nowymi produktami, jeśli targi w ogóle się odbędą i mnie wpuszczą, bo ma, czy już jest 5 fala..

Robiliśmy wszyscy tysiące testów i najważniejsza w metodzie jest praca zanęty, potem inne zmienne, jak kolor, zapach itd.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest typowy pellet do methody, a jedynie dodatek do zanęty. Bynajmniej na razie.
Z tego co mówił Stach to ostatnio Marek chyba używał skrettinga którego barwił i aromatyzował. Pewności jednak nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest typowy pellet do methody, a jedynie dodatek do zanęty. Bynajmniej na razie.
Z tego co mówił Stach to ostatnio Marek chyba używał skrettinga którego barwił i aromatyzował. Pewności jednak nie mam.
Na którymś filmie Lucia o tym mówił.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 godzinę temu, elvis napisał:

To nie jest typowy pellet do methody, a jedynie dodatek do zanęty. Bynajmniej na razie.
Z tego co mówił Stach to ostatnio Marek chyba używał skrettinga którego barwił i aromatyzował. Pewności jednak nie mam.

Wcześniej robił wszystko sam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam Stachu robi dobry marketing dla MCKarp, nie wiem jak innych ale mnie przekonał do jego produktów, Daniel z resztą też. I w tym sezonie planuje zakup kilku produktów ze stajni MCK. Muszę przejrzeć ofertę i coś sobie wybrać.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...