Skocz do zawartości

Check lista przed sezonem


Dominik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
1 minutę temu, Artur napisał:

Grendziu dużo towaru pójdzie na zawody 

SPOKO:beer: gryps, tak mi też się wydawało, że na zawody pójdzie większość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Z racji tego, że zainwestowałem ponad programowo w wędziska muszę trochę zmienić swoje planowane zakupy.

Z wędek: quiver i może bardzo delikatny picker plus mocna matchówka ( co do odległościówki - nie muszę). Jeśli Elvis odkupi od mnie Drennana to będzie super - bo za dużo już tego jest :) Spinn to okoniówka.

Pewnie po Rybomanii jak skompletuję sprzęt będę szukał kręciołków. Teraz to mam największe ból głowy z żyłką - jaka, gdzie i za ile... Z resztą dam sobie radę tak myślę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 lat później...
  • Administrator

Łoo Matko jaki prawdziwek, temat 

W zasadzie to nie wiem czy coś mi jest potrzebne, oprócz ulepszenia i modyfikacji łodzi...

Myślę, że to powinien być ulobiony wątek @Grzes77 🫣🫣🫣😜😜😜

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Grendziu napisał(a):

Łoo Matko jaki prawdziwek, temat 

W zasadzie to nie wiem czy coś mi jest potrzebne, oprócz ulepszenia i modyfikacji łodzi...

Myślę, że to powinien być ulobiony wątek @Grzes77 🫣🫣🫣😜😜😜

Miszczuniu ja już z zakupami zakończyłem z chwilą zliczenia sezonu 2023. W tym sezonie tylko jakieś drobnostki typu plecionki, żyłki, haki, przynęty, nic grubszego nie planuję, no może dwa kije z najnowszej serii Robinsona TTX, ale to jest nowość, do tego jeden kij za 1 600zł, więc muszę dobrze je przemacać. Poza tymi kijami nic mi już nie potrzeba, mało tego, mam teraz tyle wędzisk, że 8 kijków wydaję bratu, bo on chce wziąć udział ze mną w kilku cyklach zawodów, więc wszystkie 4 szt Tubertini Atrax idą do niego, UVki 4,2m też, no i jeszcze te dwa najnowsze kijki Mikado, ale mi ich nazwy wyleciały z głowy. 

Tak poza tematem to teraz zimą sprzątam warsztat, układam sprzęt, zliczyłem większość (jeszcze nie wszystkie) koszyków do klasyka (rzeczne, dystansowe itp) i mam tego ponad tysiąc sztuk, samych "łindołów" Prestona ponad 200, więc i koszyków starczy mi na kilka sezonów, mimo iż chyba jeszcze kupię kilka Wiślanych 180g, bo mam najcięższe 120g i nic więcej 😁🍺🍻

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
19 godzin temu, Grzes77 napisał(a):

Miszczuniu ja już z zakupami zakończyłem z chwilą zliczenia sezonu 2023. W tym sezonie tylko jakieś drobnostki typu plecionki, żyłki, haki, przynęty, nic grubszego nie planuję, no może dwa kije z najnowszej serii Robinsona TTX, ale to jest nowość, do tego jeden kij za 1 600zł, więc muszę dobrze je przemacać. Poza tymi kijami nic mi już nie potrzeba, mało tego, mam teraz tyle wędzisk, że 8 kijków wydaję bratu, bo on chce wziąć udział ze mną w kilku cyklach zawodów, więc wszystkie 4 szt Tubertini Atrax idą do niego, UVki 4,2m też, no i jeszcze te dwa najnowsze kijki Mikado, ale mi ich nazwy wyleciały z głowy. 

Tak poza tematem to teraz zimą sprzątam warsztat, układam sprzęt, zliczyłem większość (jeszcze nie wszystkie) koszyków do klasyka (rzeczne, dystansowe itp) i mam tego ponad tysiąc sztuk, samych "łindołów" Prestona ponad 200, więc i koszyków starczy mi na kilka sezonów, mimo iż chyba jeszcze kupię kilka Wiślanych 180g, bo mam najcięższe 120g i nic więcej 😁🍺🍻

31 grudnia Ci to zacytuję 😜😜😜

Ja potrzebuję na pewno kij castingowy do 150/180g i multik do ciężkiego orania.

Pewnie też jakiś dobry japoński kręciołek i może multik.

Naprawić ponownie instalacje(kolejną , inną) z echodandami, co spierdzieli dilerzy z Gorzowa w Centrum Yamaha i czaję się na jakieś auto po raz kolejny, albo X3 albo cis z jeep 🫣🫣🫣 choć w grudniu już wydałem cały budżet na plozorolki...

O i podmienić przed wszystkim ośkę z kołami na coś lepszego niż mam w przyczepce🔥🔥🔥

Żyłki, plecionki, gumy, akcesoria do spina etc to standard.

Kilka lekkich koszyków do metody i screening, ale to na Rybomanii, jeśli dojdzie do wspólnego "zjazdu" z chłopakami z forum 🍻🍻🍻

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

@Grzes77jeszcze jedno, bo kiedyś mi podpowiadałeś, gimbal do telefonu, niestety wtedy nie kupiłem, chce robić krótkie filmiki, szorty na tiktok, bardziej w branży nieruchomości chodząc, bo muszę, ale czemu też i nie pływając.

Polecisz coś 🤔🤔🤔

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
2 godziny temu, mav3rick napisał(a):

Nie byłem proszony o polecenie, ale Grzegorz tego mi polecił i go zakupiłem emoji41.png

https://allegro.pl/oferta/stabilizator-gimbal-reczny-dji-osmo-mobile-se-do-smartfonow-telefonu-szary-14742700247

A czemu nie to 

https://flystore.pl/Gimbal-Hohem-iSteady-M6-KIT-zestaw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...