Skocz do zawartości

Nowości w ogóle


elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@ArekH chyba nie do końca wiesz co to krytyka :) Kobitka walnęła focha, bo 2 gości napisało swoje zdanie na temat. Czyli wychodzi na to, ze powinna dostać 120% poparcia, wtedy byłoby dobrze :39icon:Uważam, że byli grzeczni. Tyle, że dostali w łeb od całej przyklaskującej reszty, bo poszli pod prąd.

U mnie goście mają zajebisty plus za to, że napisali co myślą i krytyki w ich wypowiedzi nie widzę, a mój pierwszy wpis miał na celu pokazanie Ci, że stosujesz metodę, którą Cię posunęli z tamtego forum. Czyli jak ktoś ma inne zdanie jak Ty to już jest zgred i jak tak może....  ;)

... aby było jasne, nie pisze tego złośliwie, tylko po to byś zobaczył, że nie wszystko musi się każdemu podobać, ale uszanuj czyjeś zdanie i odmienność - moje też  ;)

Pozdrawiam serdecznie, licząc że nie rozjedziesz mnie na kotleta, gdy będę w GW :39icon:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekaj, czekaj jeżeli ona współpracuje ze sklepem a nie z producentem zanęt to o co krzyk? Sklep jest jedynym dostawcą z wyłącznością? W UK też?

Ona napisała, że dostała zanętę od sklepu i opisuję zanętę nie sklep to o co ten krzyk? Kto chce kupi sobie te produkty z pominięciem sklepu.


To jak mieć pretensje do sklepu na D, że ktoś opisał pikantną kiełbę z Sonu.

Edytowane przez NPC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Hotpoint napisał:

ale uszanuj czyjeś zdanie i odmienność - moje też  ;)

Ależ oczywiście, piszesz co myślisz. Ja nie mam w zwyczaju jak to określiłeś, "walić focha" o byle co ;)

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
4 godziny temu, ArekH napisał:

 Ja nie mam w zwyczaju jak to określiłeś, "walić focha" o byle co ;)

Hmmm:221_see_no_evil::221_see_no_evil::221_see_no_evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
2 godziny temu, jakub_wr napisał:

Patent prestona skopiowany . Na start dostajemy dwa koszyczki. Brakuje w ofercie zwykłego ciężarka i podajnika do robaków ;) 

http://leszcz.eu/pl/p/Zestaw-koszykow-i-formy-do-Metody-QCS-z-systemem-szybkiej-wymiany/17601?fbclid=IwAR19UfrmVY9845TjX0zb6gsohSHfxMObzKwrsrILVms01SNmSk5dCVGY5Y8

 

Mikado też takie cus wypuściło na 2019.

 

Edycja:

Na ebay'u pojawiły się nowe wędki Barbel'ki od Korum'a w cenach od 46 funtów za wędkę 3,3 m i 3,6 m za 50 funtów - 1.75 lb.

Szczegóły wędek https://www.korum.co.uk/products/rods/korum-barbel-rods

Edytowane przez NPC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, jakub_wr napisał:

Patent prestona skopiowany . Na start dostajemy dwa koszyczki. Brakuje w ofercie zwykłego ciężarka i podajnika do robaków ;) 

http://leszcz.eu/pl/p/Zestaw-koszykow-i-formy-do-Metody-QCS-z-systemem-szybkiej-wymiany/17601?fbclid=IwAR19UfrmVY9845TjX0zb6gsohSHfxMObzKwrsrILVms01SNmSk5dCVGY5Y8

 

Hmmm, z jednej strony tempo nadążania Jaxona za trendami jest, delikatnie mówiąc, opieszałe. Z drugiej strony - być może za tą opieszałością kryje się dogłębna analiza tzw. patentów, uwarunkowań prawnych z tym związanych, zagrożeń w zakresie roszczeń etc... Nie wiem. Ale uważam, cokolwiek by nie pisać, że firma z taką historią już dawno powinna być innowatorem, a nie tylko naklejaczem. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patent prestona skopiowany . Na start dostajemy dwa koszyczki. Brakuje w ofercie zwykłego ciężarka i podajnika do robaków  
http://leszcz.eu/pl/p/Zestaw-koszykow-i-formy-do-Metody-QCS-z-systemem-szybkiej-wymiany/17601?fbclid=IwAR19UfrmVY9845TjX0zb6gsohSHfxMObzKwrsrILVms01SNmSk5dCVGY5Y8
 
Patent Prestona w połączeniu z patenten Drennana(łącznik) =Patent Jaxona
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, elvis napisał:

emoji848.pngPatent Prestona w połączeniu z patenten Drennana(łącznik) =Patent Jaxona emoji1787.png

Dokładnie i cena prawie Angielska, droga ta kopia, ponad 26 zeta za 2 podajniki, wolę dołożyć 3 zeta za sztukę i kupić "oryginał", bo ma więcej możliwości podmiany koszyków :champagne-2010:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...