Skocz do zawartości

Nowości w ogóle


elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 14.05.2019 o 23:01, Semi napisał:

Ostatnio w zeszłym roku wziąłem i wędki, ale mi tylko przeszkadzały.:$

Tomek, mam to samo na zlotach Fundacji. :duchamp:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio doczytałem że młoda Dama, Pani Ania, dostała z Amura do testowania serię zanęt tej firmy. Z automatu kilku zgredów zrzuciło jej krytykę na łeb. Ja, z niecierpliwością czekam na recenzję z nad wody tej dziewczyny. 
Nasza ziomalka. Ma dziewczyna pojęcie w wędkarstwie. Super się ją ogląda.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ArekH napisał:

Ostatnio doczytałem że młoda Dama, Pani Ania, dostała z Amura do testowania serię zanęt tej firmy. Z automatu kilku zgredów zrzuciło jej krytykę na łeb. Ja, z niecierpliwością czekam na recenzję z nad wody tej dziewczyny. 

Arek... każdy ma prawo mieć swoje zdanie i to, że nie jest ono zgodne z ogólnym poklaskiem nie oznacza, że ktoś jest zgredem czy też specjalnie coś krytykuje byle skrytykować.

Czy to nie przez "własnie zdanie" spora część z Was nie udziela się na sąsiednim forum B|

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Hotpoint napisał:

 

Czy to nie przez "własnie zdanie" spora część z Was nie udziela się na sąsiednim forum B|

 

:) :1300_clap_tone1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




Czy to nie przez "własnie zdanie" spora część z Was nie udziela się na sąsiednim forum
 

To nie tak. My się nie udzielamy dlatego, że mamy inne zdanie, a dlatego, że mamy inne zdanie to nie wolno nam się udzielać.
Różnica jest kolosalna.
Arek miał na myśli to, że Ania została krytykowana za sam fakt recenzji z lokowaniem produktu, a nie za wartość merytoryczną lub jej brak.
Założę się że jeśliby został tam zaprezentowany towar Method Manii to byłby bardzo szybko usunięty. I nie byłoby wsparcia naczelnego guru, wręcz przeciwnie, wylałby rzekę żółci.
Lubię Anię, miałem okazję ją poznać na której Rybomanii. W Warszawie robiła fajne wywiady z Bartkiem czy z Mateuszem. Miałem tą przyjemność być akurat na tych stoiskach. Nawet z Romkiem wspominaliśmy jak się świetnie i szybko rozwija pod kątem wędkarskim. Robi fajne filmy.
  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Hotpoint napisał:

Arek... każdy ma prawo mieć swoje zdanie i to, że nie jest ono zgodne z ogólnym poklaskiem nie oznacza, że ktoś jest zgredem czy też specjalnie coś krytykuje byle skrytykować.

Czy to nie przez "własnie zdanie" spora część z Was nie udziela się na sąsiednim forum B|

 

Dobre pytanie i w punkt. Ja przeczytałem ichnie posty 2 razy. Wyrobiłem sobie zdanie, że dziewczę uczciwie weszło w 1 swój post. Sam już jestem niemal zgredem, więc to była przenośnia(sorki). W pierwszym opisie dziewczyna uczciwie pisała na jakiej zasadzie działa współpraca. 

 

6 minut temu, elvis napisał:

To nie tak. My się nie udzielamy dlatego, że mamy inne zdanie, a dlatego, że mamy inne zdanie to nie wolno nam się udzielać.
Różnica jest kolosalna.
Arek miał na myśli to, że Ania została krytykowana za sam fakt recenzji z lokowaniem produktu, a nie za wartość merytoryczną lub jej brak.

Pełen szacuneczek za zrozumienie! :champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Hotpoint napisał:

Czy to nie przez "własnie zdanie" spora część z Was nie udziela się na sąsiednim forum B|

Widzisz @Hotpoint właśnie nie. Spora część z Nas wyleciała (bo Nas wywalono - @elvis zdążył przed Luk-em), bo śmiała właśnie własne zdanie mieć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojutrze będę z Anią łowić na Batorówce i właśnie będziemy testować Copdocka towary bo ja też dostałem 2 opakowania do testów :)
Podzielimy się "farszem", ona będzie łowiła 2 feederami a ja na tyczkę :)
Ostatnio na tykę idzie bajera.. nie to że się chwalę ale miałem na ten rok cel = na każdą z 3 tyczek (Acolyte Margin Carp 9.5m/Matrix Torque Euro Carp 10.5m/Preston Response Margin 8.5m) wytargać przynajmniej 10cio kilowego karpia.. w niedzielę to zrealizowałem.
Mało tego, próbuję się wkręcić na łowisko z karpiami po 25kg i na nie zapolować z tyczką, czekam tylko na weekend i rozmowę z właścicielem, może się uda wkręcić.
No i przydałoby się mieć gumy 4.8mm 6cio metrowe z Garbolino - nowość na ten rok aczkolwiek jeszcze nie dostępne u nas.
Importer obiecał że powinny do końca następnego tygodnia dojechać :)
W sumie to może przy okazji jej filmu powiem czego się nauczyłem przy łowieniu takich karpii? Tyle tylko że recenzje na spławiku mi się czkawką odbiły i nie wiem czy warto... wszak "januszeria" i "faHoFcy" czuwają :D

Edytowane przez <º)))><
  • Like 5
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ArekH napisał:

Widzisz @Hotpoint właśnie nie. Spora część z Nas wyleciała (bo Nas wywalono - @elvis zdążył przed Luk-em), bo śmiała właśnie własne zdanie mieć. 

Arek to właśnie tam napisałem B|

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Hotpoint napisał:

Arek to właśnie tam napisałem B|

 

Ok. :champagne-2010: Ale jesteś pewny, że ta krytyka Ani jest zasadna? Czy masz na myśli że co by nie, krytykować im wolno? 

 

34 minuty temu, <º)))>< napisał:

Pojutrze będę z Anią łowić na Batorówce

Bardzo mnie cieszy że mamy tu Michała. Facet ze sprzętem za pan brat i piszący super. Michale, pozdrów od Nas Anulę. Fajną robotę robi. Jesteśmy wędkarzami. Nasza pasja ma Nas odstresować. Po to to robimy i to uwielbiamy i dziwię się że Sami szukamy sobie problemów. Kurcze, do niedawna miałem na łbie tylko @Grendziu i jego schizy. Teraz, zwaliło mi się tu kilku mądrali i muszę to przetrawić. K.......... podoba Mi się. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...