Skocz do zawartości

Łódka zanętowa


elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
9 minut temu, Ostap napisał:

Można byłoby kombinować ale to nowy projekt, prototyp. Wiesz ile trzeba na to czasu poświęcić?

Koszt podobny co dużej łajby.

Ale jaki hicior i sława, już widzę te tytuły we wszystkich mediach na świecie: "Łódka zanętowa do METHOD inaczej -  pod feeder " :beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
7 minut temu, suwi napisał:

Łódka to moje ciche marzenie :) 

gps hmm przydatny 

zasięg minimum 200 m 

 

Suwi to tutaj masz Mistrza Hand Made - jedynego i niepowtarzalnego w swojej klasie :beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, wiem piękne łodzie kolega robi. Naprawdę podziwiam :)

Może jakaś lekko uszkodzona albo coś się trafi i będę mógł sobie kupić, a nawet będę udostępniał Elwisowi :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
11 godzin temu, Ostap napisał:

 

Można byłoby kombinować ale to nowy projekt, prototyp. Wiesz ile trzeba na to czasu poświęcić aby później się nie wstydzić?

Koszt podobny co dużej łajby.

Tak już na spokojnie - bez emocji - to wyceń w wolnej chwili mimo wszystko. Zastanawiam się czy warto robić w takim zestawie GPS - przecież można oznaczyć żyłkę, a z tego co pamiętam to waypoint nigdy nie pokazuję tego samego miejsca, potrafisz określić z jaką tolerancją błędu GPS jest wstanie podać zanętę w to samo miejsce?

Głównie taka łódka do feedera jest potrzebna do zabawy nad wodą aby szukać ryb poza zasięgiem rzutu - w momencie gdy ryba nie żeruję gdy łowisz. Bierzesz podajnik zanętowy plus trochę zanęty i szukasz ryb lub miejsca bez zielska gdy nie biorą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem okazję obserwować kolegów karpiarzy, którzy używają łódek i opinie co do GPS są różne. Ci co mają mówią, że niezbędny, a ci którzy go nie mieli mówią, że mógłby być ale nie musi :) 

Oznaczają sobie miejsca markerami albo jak pisał Grendziu znaczą żyłkę ( plecionkę  )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gps nie działa jak powinien.

Ci co mają to chwalą bo co mają powiedzieć jak dali za gps 3 klocki? Że nie działa? Że słaby? Nie znajdziesz takiego

Marker, zatapianie żyłki od niego, znaczenie lub licznik odległości wtedy azymut i bez markera mamy lepszy gps

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Dlatego ja chcę bez GPS jak już zrobimy kiedyś deal :P

Mój sokoli wzrok i znacznik punktowy na drugim brzegu ogarnie temat - plus tak jak SUWI napisał - MARKER i jedziemy 200 metrów od brzegu - trochę mnie zasmuciłeś tym, że małej popierdółki się nie da, ale masz rację, mniejsze to bardziej wywrotne i nie daje gwarancji, że się nie utopi na wietrze :( Nie na co kombinować za bardzo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darek przecież Ty nie widzisz z 12m a co dopiero z 200? Hahahaha

W weekend będę się widział ze Staszkiem to podpytam co i jak z mniejszą konstrukcją.

Przez Ciebie spać nie mogłem bo myślałem jak to ogarnąć i jakiś tam pomysł jest lecz muszę konsultacje przeprowadzić.

W sumie kiedyś już myślałem o czymś takim lecz wybili mi to z głowy. Zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...