Skocz do zawartości

Gotowe przypony wędkarskie z haczykiem zadziorowym i włosem


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kilka razy się do nich przymierzałem, ale jeszcze ich nie nabyłem. Gdzieś czytałem że lipa. Jednak to tylko plotki. Ja dobrze wspominam tą firmę. Mam dostęp do Guru, Drennana, Prestona i Browninga, więc chyba Balzera sobie daruję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie z gotowymi przyponami, jak z karpiami. Nie mają zastosowania :) Ponieważ dziś przyszły do mnie quick stopy, to mam zajęcie na wieczór.
Nie chcę tu oczywiście niczego ujmować gotowym rozwiązaniom, ale własne, to jednak własne. Dla mnie to jeden z uroków wędkarstwa, że mogę się pobawić w misterne układanie zestawów. Coś troszkę jak modelarstwo, tylko zastosowanie inne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
5 godzin temu, KaZuYa napisał:
3 godziny temu, stas1 napisał:

A jak oceniacie te przypony

blz2.jpg

Dzięki Staś, spróbujemy, zobaczymy, przeżyjemy. Ciekawa propozycja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio wiążę sam. Nie mogłem znaleźć odpowiedniej żyłki na gotowych przyponach. Na hakach nr. 10 były żyłki na poziomie 18-20. Teraz wiąże sam, sam dobieram długość, długość na włosie i stopery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
10 minut temu, andrzej napisał:

No przecież to nie ujma żadna. Mówię tylko, że nie mogłem trafić na odpowiednie dla mnie żyłki na przyponach i tyle.

Ale to nie do Ciebie było:beer: ja po prostu nie mogę i już...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Grendziu napisał:

Ale to nie do Ciebie było:beer:

A do mnie? Ja akurat podzielam zdanie Andrzeja i wole sam sobie zasupłać sprzęta z podobnego powodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Gdybym mógł też bym robił sam - uwierz mi:beer: Niestety czas wiązania haczyka z racji jakiś tam problemów manualnych dochodzi czasem do 20min. W domu dla relaksu czasem próbuję wiązać wiązarką, ale wściekam się przy tym jak dziecko, bo nie mam rotacji w nadgarstku w jednej z rąk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grendziu, przecież każdy robi według możliwości i upodobania. Gdyby w lokalnym wędkarskim były takie przypony, to pewnie bym kupił na próbę, a tak wiążę sobie sam.

To tak, jakbym się przed Elvisem tłumaczył, że na ryby jeżdżę samochodem, a nie rowerem.
(nawiasem mówiąc, to z chęcią bym się na rowerowe wędkowanie wybrał :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...