Skocz do zawartości

Wiosną inaczej - feeder


Czarek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

O oleju rybnym też pomyślałem. Jak kupię siatkę, to spróbuję gotowane ziarna tym potraktować i zobaczyć ile wytrzyma przed zarzuceniem. Olej naturalny,lub aromatyzowany. Ciekawe jak z konopnym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 minutę temu, ArekH napisał:

Tu raczej nie powinno szkodzić,ale doświadczenie moje żadne.

Nie pozostaje nic innego jak wrzucić suche pelleciki w kiełbaskę, zapiąć pasy, nabić haczyk i na pellet czy jakąś tam kulkę dać trochę koncentratu i odpalić zestaw do wody :)

Idę do auta po zabawki :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 minutę temu, Elvis napisał:

Pellet już dochodzi. Zanętę też odmroziłem. Zaraz testy w siatce. Mam gdzieś booster ms1i olej jadalny też sprawdzę.

Elvis, że Tobie w tym wieku się chce - ja nad Czarnym będę robił takie testy przy pomoście :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Elvis napisał:

Pellet już dochodzi. Zanętę też odmroziłem. Zaraz testy w siatce. Mam gdzieś booster ms1i olej jadalny też sprawdzę.

Ale ja myślałem o naturalnym rybnym. No ale oliwa z oliwek? Co szkodzi spróbować? :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja myślałem o naturalnym rybnym. No ale oliwa z oliwek? Co szkodzi spróbować?

Nie mam naturalnego oleju rybnego w pracy . Mam tylko rzepakowy i słonecznikowy oraz całą gamę przekładniowych i hydraulicznych.

Elvis, że Tobie w tym wieku się chce - ja nad Czarnym będę robił takie testy przy pomoście

Jak będę w Twoim wieku, to się zacznę martwić.

Ps. Jesteś o 32 dni starszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ArekH napisał:

O oleju rybnym też pomyślałem. Jak kupię siatkę, to spróbuję gotowane ziarna tym potraktować i zobaczyć ile wytrzyma przed zarzuceniem. Olej naturalny,lub aromatyzowany. Ciekawe jak z konopnym?

Ziarna trzeba by wcześniej osuszyć np. papierem. Sprawdzałem z kuku - rozpuszcza siatkę raz-dwa.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...