Skocz do zawartości

Ochotka na haczyku i w zanęcie


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

29 minut temu, Grendziu napisał:

Gnojaczki hodowałem 2 lata temu i mi uciekły.... Na wiosnę muszę wrócić do zabawy :) A rosówek nie łapię niestety.

Hmmm wywołałeś nowy temat, zaraz go wrzucę na forum.

myślę ze gnojak będzie lepszy niż rosówka, mam ten swój zapach aromat. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodaje link do bloga gdzie prezentuje płukanie larwy ochotki aby pozbyć się przykrego zapachu i martwych larw.

Zapraszam, za błędy przepraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to może zastanówmy się czy zjadłbyś śmierdzącą szynkę na chlebie, myślę ze szukałbyś lepszego pożywienia, złej jakości, zepsuty robak nie daje praktycznie żadnych efektów. Płukanie nie zajmuje dużo czasu. jeśli robak jest słabej kondycji to naprawdę warto to robić 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Zawsze płuczę pinke więc spokojnie kolego:-) jutro jadę na plotki z łodzi... 6_8m głęboko, mam litr pinki, z 4 litry pszenicy, litr zanęty. Jezioro. Do wody na dzień dobry chcę władować 0.5 _ 0.75 litra robali, 0.5litra zanęty, pół litra pelletu i 1,5 litra pszenicy. Ile ziemi i ile kleju? Donęcać będę co minutę kilkanaście ziaren w spławik, pod warunkiem brań pszenicą i drobnym pelletem aby opadało. Ile i jakiej ziemi i ile bentonitu proponujesz? Łowić będę od 11-tej aż mi się nie znudzi:-)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

W życiu, martwe pinki są do bani tak mają rozpraszać kulę. Nad dnem 5-20cm, czasami płocie stoją także na 4-6metrze. Nigdy w życiu nie będę łowił na zdechle robale, równie dobrze wcale ich nie podawać, mam swoją teorię na to...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Grendziu napisał:

W życiu, martwe pinki są do bani tak mają rozpraszać kulę. Nad dnem 5-20cm, czasami płocie stoją także na 4-6metrze. Nigdy w życiu nie będę łowił na zdechle robale, równie dobrze wcale ich nie podawać, mam swoją teorię na to...

to życzę ci powodzenia :) martwa nie znaczy padlina mylimy kolego pojęcia.  Każdy dodatek w zanęcie ma swoje zadanie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
33 minuty temu, Czesław Czech napisał:
to życzę ci powodzenia  martwa nie znaczy padlina mylimy kolego pojęcia.  Każdy dodatek w zanęcie ma swoje zadanie  
 


Łowić od stu lat na żywe robale i wydaje mi się że mam nadspodziewanie dobre wyniki mnie chodzi o podpowiedź tylko ile gliny ile bentonitu do tego co podałem wyżej....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...