Skocz do zawartości

Mati200194
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na wczorajszej zasiadce pierwszy raz użyłem spławika Cralusso z serii Capri. 0.75g. Muszę powiedzieć że podobało mi się. Spławik przez całą zasiadkę nie zmieniał zanurzenia,po zarzucie stwierdziłem że seledynową antenkę kiepsko widzę, tym bardziej że okularki zostały w domu.A że nasadki są wymienne błyskawiczna zmiana końcówki na czerwoną rozwiązała problem. Muszę sobie dokupić na zapas. Spławik jest z tworzyw sztucznych, całkowicie rozbieralny,niemal niezniszczalny,można zmieniać i obracać korpus. Polecam.

Cralusso 1.jpg

Też ostatnio lubuję się w spławikach Cralusso. Z tym, że ja mam te do odległościówki. Przymierzam się do przepływanki i myślałem o odpowiedniej serii. Jest tylko jeden problem, nigdy nie łowiłem tą techniką i nie ma mnie kto nauczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 3.07.2016 o 11:21, Elvis napisał:

 Przymierzam się do przepływanki i myślałem o odpowiedniej serii. Jest tylko jeden problem, nigdy nie łowiłem tą techniką i nie ma mnie kto nauczyć.

Przepływanka to bardzo przyjemna i aktywna metoda połowu (ach, brak mi Tyśmienicy lub Bugu przed domem :P).

W zależności od charakteru rzeki, a nawet konkretnego stanowiska, trzeba dobierać spławik.

Bo niekiedy w dosyć spokojnym i linearnym nurcie doskonale spisuje się spławik jak w/w pokazany Cralusso, a w innym miejscu głębokość lub zawirowania wymuszają użycie ciężkiej, pękatej baryłki z krótką antenką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...