Skocz do zawartości

Używany sprzęt wędkarski


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Oglądając różne ogłoszenia, aukcje i giełdy wędkarskie można spotkać niezłe okazje. Komuś albo coś nie przypasowało podczas sesji, albo zakochał się w czymś lepszym i niemal nowy sprzęt wędkarski ma w super cenie na sprzedaż. Często też można kupić okazję po testach.

Wrzucajcie w tym wątku używany sprzęt wędkarski, który Waszym zdaniem jest godny polecenia, może ktoś z Nas ma coś podobnego i będzie mógł Wam podpowiedzieć to i owo.

Odpowiedzcie także,  czym kierujecie się przy zakupach wirtualnych sprzętu używanego?
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 37
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Grendziu

    17

  • elvis

    8

  • suwi

    8

  • ArekH

    5

Zaraził to dużo powiedziane szukam czegoś nowego :) Tu gdzie mieszkam raczej tylko drapieżnik ale spining mnie nie rajcuje , więc pozostają komercje i KARPIE . Posiadam obecnie Cormorana 3,60 m 3lb więc chciałbym do tego coś mocniejszego 3,90 m 3,5lb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Dnia 5.11.2015o23:05, suwi napisał:

Zaraził to dużo powiedziane szukam czegoś nowego :) Tu gdzie mieszkam raczej tylko drapieżnik ale spining mnie nie rajcuje , więc pozostają komercje i KARPIE . Posiadam obecnie Cormorana 3,60 m 3lb więc chciałbym do tego coś mocniejszego 3,90 m 3,5lb

Jakaś ulubiona marka, jakiś budżet maksymalny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie wiem takiej jeszcze nie miałem :) a czasem muszę daleko rzucić z siatką PVA bo brakuje mi łódki zanętowej . Nie lubię sztywnych wędek lubię czuć rybę :) Najpiękniejsze co mi się trafiło to na odległościówke do 20g wyrzutu wyholowałem  karpia ponad 6kg to jest przyjemny hol , Dlatego liczę na doświadczenie kolegów na forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...