Skocz do zawartości

Akcesoria.


ArekH
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

18 godzin temu, Elvis napisał:

Tak te pierwsze zdjęcia to feeder links do mocowania koszyczka.
Natomiast te dwa ostatnie to amortyzatory z Power Gum Drennan i Browning Feeder Gum. Z tym że te z pierwszego zdjęcia służą jako zwykły amortyzator łączący przypon z żyłką główną, natomiast te z agrafką i stoperami do mocowania koszyczka i łączeniu przypony z żyłką główną.


Planuję trochę po testować feedera na dużych odległościach w zimnej wodzie jeszcze w tym roku. Pod warunkiem, że kupię plecionkę.

dzięki za info . :1311_thumbsup_tone2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Elvis to już chyba kiedyś gdzieś wstawiał. Sruby i gwinty przy akcesoriach, to 9 tki? I czy można kupić narzynki i gwintowniki o takim skoku i rozmiarze? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I kolejne feeder links. Teraz już powinno wystarczyć. 
20161129_104950.thumb.jpg.c67e4b0e9a7433daa831f5b657f3f6fa.jpg20161129_105001.thumb.jpg.e6748b7b39bd073faaede6fb4406d376.jpg

Elvis a czym zabezpieczasz końce przy krętliku i agrfce? Te feeder linki mogą przydać mi się na zawody gdzie kosz ma być inline.

Wysłane z mojego GT-S7580 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tulejki zaciskowe do samodzielnego montażu przyponów spinningowych. Są najczęściej z mosiądzu. Można tez kupić cienkie rurki takie jak w igłach do strzykawek na metry. Jest tylko jeden problem, cięcie szczególnie tak by nie było ostrych krawędzi i zadziorów. Dlatego stosuję te zaciski. Trzeba też uważać by zbyt mocno nie ściskać bo latwo uszkodzić żyłkę.
A propo. Znalazłem i kupiłem wreszcie specjalne koraliki i jeśli będę miał chwilę to zaraz zrobię nową wersję.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na szybko 959a1294dd23a9d61b576a0400b4e658.jpg
Długość 10 cm (4"). Na zawodach należy pamiętać o dodatkowym wydłużeniu przyponu, bo obowiązuje odległość minimum 50 cm od końca koszyczka do ostrza haczyka.
6a5bcdcd828162d7bf37e283a5e7eed2.jpgb76f55ecdc71545b2a9cdd2664a31606.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy od średnicy żyłki. Ja stosuje fluorocarbon 0,25-0,29 i tulejki minimum 0,6 otwór, a 1.0 mm na zewnątrz. Jednak najlepiej pasuja 0,8 i nie trzeba się męczyć z przekładaniem żyłki.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...