Jump to content

Zakupy wędkarskie, pochwal się co kupiłeś.

Recommended Posts

• Administrators
Grendziu

Te haczyki z Guru super patent z tym metalowym świderkiem, idealne pod małe kulki czy pellety, cały sezon na nie łowiłem, nie trzeba było rozwiercać kulek, no i Dumbellsy nie spadały :P

• Replies 6.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• ArekH

1018

• Grendziu

888

• elvis

654

• mav3rick

398

Top Posters In This Topic

Popular Posts

To właściwie ani zakup wędkarski, ani prze ze mnie kupiony. Raczej dla wędkarza. Prosiłem szanowną małżonkę by odpuściła bo to już nie cyfry by świętować. Uparte babsko i tak po swojemu. Wieczorem prz

W końcu jest Czuć w kiju tym mocy wiele Ciekawe te sekcje z ewidentnie wklejonymi szczytówkami, jak jakąś złamię to zapalniczka w ruch i spróbuję podpasować coś ze starszych serii.  Ogólnie

Przywiozłem do domu barwy forumowe. Moja dziewczyna się przykolegowała i mówi, że w niej, na zlot jedzie. 

Posted Images

Fajne są też te igły z grotem jak haczyk od Browninga. To samo zastosowanie co te wkrętki Guru. Sat lepsze do twardych przynęt. 

Ciekawie wyglądają te zestawy do helikoptera. Już ich próbowałem,ale bez większych sukcesów. 

Dawno nikt nic nie wrzucał. 

Jak zwykle w poniedziałki lubię pojeździć sobie dodatkiem po stolicy. 

Nie inaczej było i dzisiaj. Zachęcony ładną pogodą wyruszyłem na wycieczkę. Tym razem postanowiłem pojechać do sklepu w którym jeszcze nie byłem,a słyszałem o nim same pochlebne opinie. Sklepik mały,ale konkretnie wyposażony, obsługa miła i chętna do pomocy. Na zachętę dostałem rabat 5% i to była propozycja sklepu. Pewnie tam będę wracał,bo lubię miłą i konkretną obsługę nawet jeśli muszę zapłacić więcej. Warto. W sumie przejechałem około 60 km rowerkiem, więc jest dobrze.

A oto owoce mojej wycieczki :20151207_225040.thumb.jpg.0e9da2e400bda720151207_225052.thumb.jpg.a5df5f8e19054e

• Like 2
  • Administrators
Grendziu

Fajny ten zielony pellet, na F1 crab & Krill nie miałem ani jednego brania przez cały sezon, a na tutti frutti już tak :)

Też mi się ten zielony spodobał. Ja też na ananasa, tutti-frutti i bardzo podobną gumę balonową miałem więcej brań niż na śmierdziuchy, ale się nie poddaję. 

• Administrators
Grendziu

"Wściekły ananas" z F1 też mi się sprawdził, jednak, szczerze, nie na komercji szału te "bandytki" nie robią :P