Skocz do zawartości

Zakupy wędkarskie, pochwal się co kupiłeś.


elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Też ostatnio się zastanawiałem nad tym karpiowaniem, jak już mi się nie będzie chciało spinningować, czy nie wyrzucić czegoś i czekać aż zabrzęczy ???

Ale to by oznaczało, koniec totalny z feederem????

  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę za późno się ocknąłem. Myślałem że jeszcze zakupię trochę podajników Zhibo w dobrej cenie. Niestety, większość już jest droższa i to o 60-70%. Biedy nie mam, bo zapas jest, ale szkoda. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też ostatnio się zastanawiałem nad tym karpiowaniem, jak już mi się nie będzie chciało spinningować, czy nie wyrzucić czegoś i czekać aż zabrzęczy
Ale to by oznaczało, koniec totalny z feederem
To wtedy zostało by Tobie jeszcze łowienie na muchę i byś miał wszystko zaliczone

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
12 minut temu, Splot napisał:

To wtedy zostało by Tobie jeszcze łowienie na muchę i byś miał wszystko zaliczone emoji23.pngemoji23.pngemoji23.png

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka
 

A sumy, halibuty, marliny? ???

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakończyłem dzisiaj mój najdłuższy czasowo zakup wędkarski. Jak już wspomniałem w innym temacie, poszukiwałem feedera i do niego kołowrotka. Zakup kija poszedł szybko, padło na Shimano Aernos AX Feeder 366 do 90g. Ale nie mogłem wybrać kołowrotka. Różnie mi radzono, wymieniłem wiele wiadomości z Arkiem, Stasiem, Hotpointem i Hubertem. Od początku w oko wpadła mi Daiwa TD Feeder 4012 QD, ale obawiałem się jej wagi. Hubert radził mi coś w granicach 250g, a ta Daiwa to kawał byka o wadze 440g. Nie mogłem przekonać się do tak lekkiego kołowrotka. Więc Daiwa była w grze, a poza nią jeszcze brałem pod uwagę Matrixa Horizon X 4000, lżejszego o ponad 60g od Daiwy. Pierwszą zamówiłem Daiwe, kołowrotek mega, czuć moc. Ale kurde ciężar... Więc decyzja by zamówić Matrixa i wtedy porównać oba kołowrotki. I tak oto dzisiaj pojawił się Matrix. Po porównaniu, pokręceniu itp wygrała Daiwa Matrix wrócił chwilę temu do paczkomatu.

Więc zestaw prezentuje się tak:

Kij Shimano Aernos AX Feeder 366 do 90g
Kołowrotek Daiwa TD Feeder 4012 QD

Na zdjęciu również Daiwa i Matrix dla porównania 4908d8e4884323514f10a619ac3b1d2b.jpg8e4365886027546b4eaaa7986161a872.jpgc2d18e50a152dc38de8250ed0631d319.jpge0ce2190b31104caf184c22a8d815441.jpg

  • Like 4
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ przez ostatnie dwa tygodnie miałem urwanie d....y i większość czasu spędziłem w kieracie, a do tego fortuna mi sprzyja, to postanowiłem kupić sobie coś na pocieszenie, no i we wtorek odebrałem przesyłkę z allegro.pl za 250 zeta z drobiazgami, oraz paczkę z Drapieżnika z drugą wędką do mojej stajni, czyli Sphera 3m (mam już komplet, czyli 2szt), oraz 3 komplety matrioszek, kołowrotki i pletkę do spoda. Pogoniłem 1 850zł, ale to nie wszystko, bo chyba w tym tygodniu kupię jeszcze dwie wędki, wypadło na Robinsony TX3 dł 330, jednak wpierw muszę się dowiedzieć jakie mają szczytówki, jak będą grubsze niż 2,2 to się zastanowię. 

Tak może zabrzmi to snobistycznie, ale kiedyś paczka za 300-400 zł była dla mnie wyczekiwana z bananem na twarzy, a teraz paczki za prawie dwa koła odebrane we wtorek oczekiwały na rozpakowanie do soboty, po czym pieprznięte w kącie w garażu. No ale oczywiście Sphera to klasa sama w sobie i w tym sezonie postaram się właśnie klasykowi poświęcić najwięcej czasu, dlatego też kupiłem i jeszcze kupię kołowrotki z nawojem minimum 90cm, oby do marca :champagne-2010:

20210130_093501.jpg

20210130_094509.jpg

20210130_094856.jpg

20210130_095201.jpg

20210130_095743.jpg

20210130_095801.jpg

20210130_095834.jpg

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotarła nagroda z konkursu od Pescare.
Jest to wędka Garbolino Bullet Carp Feeder 3.6 w dwuskładzie.
Nie moja bajka...
Poza tym kupiłem trochę drobnicy i rurki w elektrycznym do mojej podlodówek skrzynki. IMG_20210202_141643.jpg

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...