Skocz do zawartości

Zakupy wędkarskie, pochwal się co kupiłeś.


elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czasem się zastanawiam czy nie lepiej byłoby tym sklepom po prostu zapłacić za reklamę czy baner na forum zamiast spammować.
 
A po co? Wejdzie, uda głupa, a nuż ktoś się skusi... Pewnie już za wiele tutaj nie będzie się udzielał, swoje zrobił.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z tym, że@Artur likwiduje sklep, trafiła się okazja do drobnych zakupów. Spore przeceny były, a nawet jeszcze są, bo likwidacja nadal trwa.
Przy okazji miałem przyjemność chwilkę pogadać.
Dziękuje@Artur za super obsługę i szybką wysyłkę.
Mam nadzieję że do zobaczenia niebawem. Pozdrawiam raz jeszcze IMG_20211020_184048.jpgIMG_20211020_184126.jpgIMG_20211020_184202.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, elvis napisał:

W związku z tym, że@Artur likwiduje sklep, trafiła się okazja do drobnych zakupów. Spore przeceny były, a nawet jeszcze są, bo likwidacja nadal trwa.
Przy okazji miałem przyjemność chwilkę pogadać.
Dziękuje@Artur za super obsługę i szybką wysyłkę.
Mam nadzieję że do zobaczenia niebawem. Pozdrawiam raz jeszcze IMG_20211020_184048.jpgIMG_20211020_184126.jpgIMG_20211020_184202.jpg

Co?! To ja już jestem totalnie odklejony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja to mam teraz totalny bałagan w głowie. Wjechały mi dziś 2 Korumy Opportunist 10 ft 2,25 lb, szczytówka do pickera na podmianę i jakaś plecionka.

No i dupa. O ile plecionka była za fajną kasę, to się nie zmydlam. Najwyżej będzie do szycia rozerwanych siatek.

Ale te kijki... Chciałem krótkie, ale nie banany jak Daiwa Black Widow 10 ft 2 lb. A te Korumy, nie dość, że lecą na ryj (osobiście zważę te katalogowe 210 g), to jeszcze są sztywne jak pała Michała. Ale też są śliczne. Z drugiej strony: na trupkowe sandacze, czy węgorze, byłyby super. Tu nie będzie miękkiej gry. Ale finezji mi brakuje. Choć kiedyś kupiłem taką tępą odległościówkę i z 7 lat temu okazało się, że rozp... każdy kij pod pellet wagler.

Ponieważ na zawodach z reguły używam wędek o dł. 3 m, to taki Korum pasowałby też pod nęcenie, bo jest energiczny.

Nie wiem. Może dokupię  jeszcze 2 Korumy 8 ft, 2 lb i wybiorę. Te wyglądają na bardziej finezyjne.

A że szczytówką to napiszę tak: nie wierzcie w opisy, bo opisy są z dupy wyjęte. Potrzebowałem tip 3/4 oz do Garbilino Altimy i wziąłem szczytówkę z MAP-a. Wszystko takie samo, tylko że 3/4 oz z MAP jest sztywniejszy niż 1 oz z Garbolino, i to znacznie.

Ech... Świat jest podły ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@elvis mi te przypony browninga strasznie pękały i się rozwiązywały daj znać czy coś się zmieniło.

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka


Używam ich od dawna, ale nie zdarzyło mi się by się rozwiązywały. Pękać i owszem pękają, ale czy częściej od innych? Nie zwróciłem uwagi na to. Być może są słabsze, bo są wiązane na żyłkach cenexa, a te mają realną grubość. Większość żyłek jest przegrubiona, co lekko wprowadza w błąd.
Lubię szczególnie te czerwone sensitiv, bo mam już spore problemy by samemu zawiązać tak małe haki. Te przypony mają jeszcze jedną wadę, a mianowicie załamania żyłki na tych zwijadełkach. Ja je wożę na czarną godzinę, ale jak to często bywa używam ich częściej niż zakładałem że będą używane.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że kilka miesięcy temu Fortuna za tenis dobrze zapłaciła, to zamówiłem sobie kijka pod okonia. Padło na pracownię Skalek Rods. Kij na blanku z Fishing Artu ULXF704-2N z Fuji Torzite i uchwytem Fuji TVS 16. Byłem poinformowany, że to będzie cienki patyk, ale nie myślałem, że aż tak jestem po pierwszym łowieniu i wielkie Wow. Mój Westin niby była super... Nie miałem świadomości, że kij może być tak czuły.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...