Skocz do zawartości

Zakupy wędkarskie, pochwal się co kupiłeś.


elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejna paczka właśnie dotarła. Jutro spodziewam się przesyłki od drapieżców.
W dzisiejszej paczce taca do ostatnio zakupionych pojemników, nowa sztyca do klasyka, trochę pelletu, aromat carmel, jakieś waftersy i 3 paczki haczyków, bo te się szybko rozchodzą.
No i gratisy. IMG_20211129_154816.jpgIMG_20211129_154834.jpgIMG_20211129_154856.jpgIMG_20211129_154915.jpg

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, elvis napisał:

Kolejna paczka właśnie dotarła. Jutro spodziewam się przesyłki od drapieżców.
W dzisiejszej paczce taca do ostatnio zakupionych pojemników, nowa sztyca do klasyka, trochę pelletu, aromat carmel, jakieś waftersy i 3 paczki haczyków, bo te się szybko rozchodzą.
No i gratisy. IMG_20211129_154816.jpgIMG_20211129_154834.jpgIMG_20211129_154856.jpgIMG_20211129_154915.jpg

Wszystko git. Tylko się o tej sztycy nie wypowiem. Ale ją chwalą w internetach.

Uważaj przy wkręcaniu kelnera. Trochę za mocno i "mleko" się pojawi wokół gwintu. Tworzywo jest generalnie OK, ale dla dbających. Mój popękał wzdłuż w transporcie (czymś go przygniotłem), "mleko" zaliczył, ale ja z tych, co dokręcają śrubki i zrywają gwint niechcący ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko git. Tylko się o tej sztycy nie wypowiem. Ale ją chwalą w internetach.
Uważaj przy wkręcaniu kelnera. Trochę za mocno i "mleko" się pojawi wokół gwintu. Tworzywo jest generalnie OK, ale dla dbających. Mój popękał wzdłuż w transporcie (czymś go przygniotłem), "mleko" zaliczył, ale ja z tych, co dokręcają śrubki i zrywają gwint niechcący 
Nie zamierzam dbać o półkę, bo ona ma służyć, a nie wyglądać.
Za te pieniądze nie będzie szkoda jak po sezonie czy dwóch padnie.
Ma służyć jako dodatkowa półka do tacy, szczególnie na zawodach.
Sztyca wydaje się być ok. Jest cienka, sztywna i stosunkowo lekka. Dwa pierwsze składy są teleskopowe, a pozostałe dwa nasadowe.
Ma wzmocnienie na gwincie. Podobnie jak taca ma służyć na zawodach w klasycznym feederze.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...