Skocz do zawartości

Zakupy wędkarskie, pochwal się co kupiłeś.


elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, Grzes77 napisał:

założyłem spór na allegro

Tak od razu? Nie próbowałeś zgłosić pomyłki do sklepu wcześniej?

PS.

Jednak przekazy dużo tracą bez fotek. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, ArekH napisał:

Tak od razu? Nie próbowałeś zgłosić pomyłki do sklepu wcześniej?

PS.

Jednak przekazy dużo tracą bez fotek. ?

Nie znam się na tym, wkur... się bardzo i od razu spór założyłem. Co się będę szczypał, ważne że to przyniosło skutek, paczkę wczoraj wysłali, dziś zobaczymy czy będzie ok. To moja kasa i nie lubię być w ch... robionym, nawet za te kilkanaście złotych. Negatywa im nie dałem, zobaczę dziś co prześlą, bo mimo, iż zadzwonił koleś od razu, to nie bardzo kumał co w paczce brakowało, mimo iż wysłałem im zdjęcie po rozpakowaniu. Czekam dziś na tą przesyłkę i jeszcze jedną z Drapieżnika, w sumie to najbardziej na tą ostatnią, bo tam jadą części do przebudowy mojego kosza Sensasa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj odebrałem brakujące koszyczki dosłane z allegro po założeniu sporu. Zacznę może od plusów, otóż dostałem w gratisie i to mega gratisie przy tak małym zamówieniu wawtersy Osmo "larwa" i dwie małe paczuszki (takie jak małe woreczki dumbli Lorpio) jakiś czeskich pelletów firmy Carp Servis. Co do samych koszyków, to z 3 z 5 otrzymanych sztuk są zgniecione, jakby je ktoś nadepnął, rozłożyłem je, ale nie będę na te 3szt łowił, bo nie lubię, jak mnie coś wku...ia, przeżyję te 3 koszyki za te wawtersy. Spór zamknąłem, napisałem podziękowanie sprzedawcy.

Ponadto odebrałem wczoraj przesyłkę z Drapieżnika, która zawierała 3 takie komplety:

https://sklepdrapieznik.pl/podnozki-zapasowe-nozki-i-pozostale-elementy-do-krzesel/31140-zapasowe-nogi-matrix-adjustable-legs-25mm-45cm.html

czyli 6szt nóżek do kosza, bo przebudowuję swojego Sensasa pod Wisłę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż mogę powiedzieć. Zaczynam przygodę na yt. Chcę aby moja przeogromna wiedza i talent w łowieniu ryb wszelakiej maści został uwieczniony... Ten maluch mi w tym pomoże.

Wersja FMC z dji care refresh
7985193dc0c53aa03dcdba1e431e6e93.jpg

Tylko spin.





606402c468f469377aec0dbee6fcfe8a.jpg

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3-4 razy w ciągu 2 latach go użyłem i to tylko jako osłonę przed słońcem, mniej grzało niż bez niego a na poważnie to kupiłem go i nie używam, więc nie wiem jak chroni przed deszczem i wiatrem. Wydaje się być solidny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...