Skocz do zawartości

Zakupy wędkarskie, pochwal się co kupiłeś.


elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Grzes77 napisał(a):

i zapas powinien być

Lubię czytać Twoje zkupy. Sporo dowiaduję się co jest na rynku, bo po sklepach  nie hasam. Dajesz jak najwięcej! 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, christhof70 napisał(a):

dodam jeszcze coś, bo wyczułem tu wielką agresję

Między Mną a @Grzes77 nigdy. Znamy się z autopsji. Facet do rany przyłóż. Gdyby nie Jego posty, wątek zakupy by umarł. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej to strzelić kielona i się wyluzować? Tyczy to wszystkich. To samo słowo napisane może usztywnić, powiedziane - może zrobić imprezę. Wszystko zależy od kontekstu, intonacji, mimiki etc... Pod tym względem słowo pisane jest sztywne w odniesieniu do mówionego. Pewnie dlatego poeci potrafią pierdzieć o miłości przez ileś tam stron.😜

Lufa, panowie. Zero stresu, zero złości, wyj...e po całości. 🤣

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, christhof70 napisał(a):

dodam jeszcze coś, bo wyczułem tu wielką agresję. po pierwsze to zareagowałeś, po drugie nigdy nie napisałem czy mi się podoba czy nie, ale powiem, że mnie zadziwia ilość kupowanych rzeczy tylko, że nic mi do tego, nie moja sprawa. chyba mogę się dziwić czy nie? co do komentowania to chyba jest dozwolone? czytanie chyba też? chyba, że weszła jakaś nowa ustawa o której nie wiem

Nigdy wśród kumpli na forum nie byłem agresywny i nie będę. Skoro Ty żartujesz, to dodaj jakąś minkę, uśmieszek, czy nawet jak jeden z "miszczów" ciętej riposty "figurkę z bronzu", wtedy taki tekst można odczytać jako żart, a nie dopierdzielenie się do kogoś. Znamy się tylko wirtualnie i nie wiem kiedy żartujesz, a kilka razy w dziwny sposób nie tylko dziś komentowałeś moje zakupy, więc jak miałem to odebrać. Nie mam nic do Ciebie i nie zamierzam atakować, napisałem tylko w jaki sposób odebrałem Twoje wpisy 🍻

Nikt nikomu tu nie zabroni komentowania, jednak odbiorca komentarza może odebrać inaczej wpis, niż założenie piszącego. Teraz Cię rozumię, godzinę temu nie, stąd rodzą się nieporozumienia. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od pradziadków w całym świecie. Kogo kolka w dupę gniecie. Każdy sobie pierdzi chętnie. Cicho, smutno lub namiętnie. Pierdzą księża, dobrodzieje. Panny, szlachta i złodzieje. Nawet Papież, choć je miernie, Też czasami sobie pierdnie. Pierdzą ludzie na stojąco. Na siedząco i niechcąco. Pierdzą nawet przy kochaniu. By do taktu jak przy graniu. Więc dziewczęta w wieku kwiecie. Pierdzą cicho jak na flecie. A w poważnym wieku damy. Wypierdują całe gamy. Jeden w jadle przebrał miarkę. Bo miał w dupie oliwiarkę. Gdy chciał pierdzieć, dla odmiany. Osrał okna piec i ściany. A jąkała w kącie stoi. Dupę ściska, bo się boi. Chciałby sobie puścić bąka. Lecz w pierdzeniu też się jąka. Tak na całym wielkim świecie. Kogo kolka w dupie gniecie. Każdy sobie pierdzi chętnie. Cicho smutno lub namiętnie.

  • Thanks 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, christhof70 napisał(a):

Od pradziadków w całym świecie. Kogo kolka w dupę gniecie. Każdy sobie pierdzi chętnie. Cicho, smutno lub namiętnie. Pierdzą księża, dobrodzieje. Panny, szlachta i złodzieje. Nawet Papież, choć je miernie, Też czasami sobie pierdnie. Pierdzą ludzie na stojąco. Na siedząco i niechcąco. Pierdzą nawet przy kochaniu. By do taktu jak przy graniu. Więc dziewczęta w wieku kwiecie. Pierdzą cicho jak na flecie. A w poważnym wieku damy. Wypierdują całe gamy. Jeden w jadle przebrał miarkę. Bo miał w dupie oliwiarkę. Gdy chciał pierdzieć, dla odmiany. Osrał okna piec i ściany. A jąkała w kącie stoi. Dupę ściska, bo się boi. Chciałby sobie puścić bąka. Lecz w pierdzeniu też się jąka. Tak na całym wielkim świecie. Kogo kolka w dupie gniecie. Każdy sobie pierdzi chętnie. Cicho smutno lub namiętnie.

Ave! Mistrz! Skąd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Bebzon napisał(a):

Lufa, panowie

Wuala ziomek. Jutro wolne a stoi czarny imieninowy Bushmils jeszcze nie otwarty(nie mam pojęcia jak to się stało)

 Bacia Ania Kluska, w tygodniu, przekroczyła magiczne Pięć i pół roku, zjeżdża na niedzielę wnusia Kluska, będzie się działo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...