Skocz do zawartości

Zakupy wędkarskie, pochwal się co kupiłeś.


elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Już jestem.

Maćku, to jest jakaś tanizna (chybaz firmy X2 ) za chyba 9 zł. Kupiłem na próbę i na wzór, bo być może zrobię więcej na obraniarce CNC. Dokonałem pomiarów i nie mam tylko kuleczek i sprężyn do kompletu. Reszta dość prosta w wykonaniu. Tylko czasu mało.

A więc tak. Wygląda to dość przeciętnie jednak aż tak słabe nie jest. Ma trochę za duże luzy i jak będę robił swoje to spróbuję je zminimalizować. Mam już gwintownik i narzynkę BSF 3/8"x20.

Najlepiej się sprawdzi przy mocowaniu siatki szczególnie za zawodach. Da radę też przy sygnalizatorach. Tu nie wymagana jest szczególna sztywność więc będzie ok. Oczywiście przy rod-podzie może trochę denerwować taki delikatny luz ale...

Widziałem też szybko złączki innych firm, ale były zapakowane i nie było jak ich sprawdzić. Widziałem takie w paczce po 3 szt i w cenie około 18 zł , ale nie wiem czy za sztukę czy cały zestaw. Zapomniałem zapytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info Elvis

Właśnie mam zamiar kupić coś po taniości do, radpoda pod sygnałki widziałem w necie z jaxona 3 szt za ponad 40 i 3 szt za ponad 50 zł

Może się skusze bo tyle lat już się kręcę z tym odkręcaniem i dokręcaniem że aż strach........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak więc na początek: 20160104_215444.thumb.jpg.fe649ff54f626a To jeszcze nie koniec oplat, bo jeszcze muszę dopłacić do Warszawki 125 zł, no i dzieciom opłaty zrobić.

Dzisiejsze zakupy: 20160104_215239.thumb.jpg.7c307e6cc83ed9bałałajka i pudełko na ochotkę.  20160104_214329.thumb.jpg.333c714d96d5fd20160104_214108.thumb.jpg.f2b75f914b5a02Polskie buty Lemigo z pianki20160104_213458.thumb.jpg.001bcf49003c32Reaper(teraz mam już dwa), foremka i koszyczki do metody Guru Small. 20160104_214625.thumb.jpg.5ea3a91d1ad11c

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

A ten szaleje bez opamiętania :)
Elvis opowiedz coś o tych zabawkach Guru, bo się przymierzam i przymierzam, chyba nawet wątek otworzyłem z GURU...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darek do tej bałałajki zrób modyfikacje - wyrzuć tą lipną igłe plastikową ( sztytówkę ) - i zamontuj coś ze szkła bardzo giętkiego , miękkiego  , przelotki daj dwie z izolacji po kablach elektrycznych jedną 1,5 mm i druga grubszą 2,5 do tego jakiś fajny kiwak u nysztala znajdziesz i masz bałałajkę z pierwszej ligi

http://lowisko.net/wedka-balalajka-kadra-rosji-lowiskonet.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W domu mam robione przez kolegę (zawodnika),a tą kupiłem, bo jadę jutro do chłopaków na Mazury. Taki spontan.

Musi wystarczyć.

Ale dzięki za rady.

Myślisz,że jakaś stara szklana szczytówka od pickera będzie dobra?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga dla podlodowców! Ponoć w Biedronce są nakładki antypoślizgowe na buty po 11 PLN. Miałem kupić po drodze, ale Daniel zbyt mocno zaaferował mnie świdrem, więc zapomniałem :) Mam nadzieję, że jak będę jechał po południu to znajdę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...